Ballina Etiketimet Jonida Maliqi

Etiketim: Jonida Maliqi

Këngëtarja shqiptare kërkon falje për foton me majmunët e lidhur

Pas kritikave të shumta në Instagram, Jonida Maliqi fshiu foton e realizuar në Marrakesh, ku mbante në krah dy majmunë të lidhur me zinxhirë....

Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi konfirmojnë lidhjen, publikojnë foto së bashku

Prej disa kohësh përflitet se Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi janë në një lidhje dashuri së bashku. Ata as nuk e kanë pohuar ndonjëherë...

“Je kufiri im”, Jonida Maliqi i kërkon llogari Romeos: Je i...

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj, ende nuk e kanë pranuar lidhjen e tyre. Për herë të parë këngëtarja i ka komentuar publikisht. “Ti je...

Kunata që duhen shumë! Jonida Maliqi dhe Bora Zemani shkëmbejnë këpucët

Pasi po jetojnë një histori të bukur dashurie me dy binjakët, Romeo dhe Donald Veshaj, Bora Zemani dhe Jonida Maliqi janë shndërruar në dy...

Jonida Maliqi, përtej Fasadës! Eurovisioni dhe ”Romeo”

Të kesh një gur të fortë në dorë dhe të kesh aftësinë ta hedhësh sa më larg që mundesh, është një aftësi që pakkush...

Suksesi i Jonidës vazhdon edhe pas Eurovisionit

''Ktheju Tokës'', kënga që përfaqësoi Shqipërinë në Eurovision, u vlerësua nga kritika dhe publiku në mënyrën më të mirë të mundshme, pavarësisht se nuk...

Konfirmohet lidhja, Jonida Maliqi kapet “mat” me aktorin

Prej disa muajsh përflitet për një lidhje mes këngëtares Jonida Maliqi dhe aktorit Romeo Veshaj. Thashethemet e para në fakt, nisën në gusht të...

Jonida Maliqi kapet duke u puthur me njërin prej binjakëve vlonjatë

Prej disa kohësh qarkulluan zëra se këngëtarja Jonida Maliqi ishte në një lidhje me aktorin e humorit Romeo Veshaj, një prej binjakëve simpatikë nga...

U komentua gjatë anglishtja e saj, Jonida Maliqi: E bëra me...

Jonida Maliqi dhe kompozitorja që e shoqëroi në këtë rrugëtim, Eriona Rushiti ishin të ftuara ditën e sotme në emisionin 'Trokit' në INtv  për të...

Jonida Maliqi kthehet në shtëpi. Shikoni çfarë pritje i bëhet (Video)

Jonida Maliqi u rendit e 18-ta në finalen e festivalit më të rëndësishëm europian. Ajo e përfaqësoi denjësisht Shqipërinë me këngën ‘Ktheju Tokës’, e cila...

EDITORIAL

Presidenti Meta denoncoi planin mafioz të mazhorancës për zaptimin e Kushtetueses

Presidenti Ilir Meta në një konferencë për mediat ka sqaruar sot procedurën ligjore që ka ndjekur për...

FORUM

Me këtë që po shohin shqiptarët kush është ai i marrë, që i vendos emirn Arta vajzës së tij!

Nga Dritan Kaba Këtu me emrin Arta, ia paska marrë dhe dinjitetin edhe mendjen Zoti dhe ia paska...

Zyrtari i SHBA: Korrupsioni në Shqipëri është gjithandej dhe fshihet në vendet më pak të dyshimta

Nga Dan Koski (Fjala e të Ngarkuarit me Punë në Ambasadën e SHBA në Tiranë, në Ceremoninë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com