E premte, Nentor 15, 2019
Ballina Etiketimet Jonathan Woodgate

Etiketim: Jonathan Woodgate

Jonathan Woodgate, futbollisti me debutimin më të keq në historinë e...

Në gusht 2004, Real Madridi, duke ruajtur me besnikëri politikën e blerjeve të mëdha dhe të shtrenjta, paguan rreth 20 milionë euro për të...

EDITORIAL

Ja si u betua sot para noterit, Arta Vorpsi!

Arta Vorpsi ka bërë sot "betimin" si anëtare e Gjykatës Kushtetuese, por pa pasur dekret për emrin...

FORUM

Gjekmarkaj: Ky shtet tashmë është xhungël. Të nxjerrin një ligj në seancën urgjente për të noterizuar edhe synetlliqet

Nga Agron Gjekmarkaj- Sot akti i juristes Arta Vorpsi la pa mend e gojë të madh e të...

Fatos Lubonja: Për partinë e njerëzve të “Astirit”

Nga Fatos Lubonja Fakti që qeveria, Policia, drejtësia, mediat më të rëndësishme, janë bërë palë me disa pak...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com