E mërkurë, Qershor 19, 2019
Ballina Etiketimet Jona Spahiu

Etiketim: Jona Spahiu

VIDEO/ Moderatorja habit me rrëfimin e saj: Qaja sepse nuk doja...

Moderatorja Jona Spahiu ka vetëm pak muaj që është bërë nënë e  një djali, të cilin e ka pagëzuar me emrin Raiden. Në një video...

“Jam bija e një njeriu që kaloi 24 vite në burg”,...

Protesta e studentëve ditët e fundit është mbështetur nga shumë figura të njohura të ekranit. Një ndër to është moderatorja Jona Spahiu, e cila ka...

Jona Spahiu zbulon për herë të parë portretin e bebushit!

Rreth 1 muaj më parë, Jona Spahiu i tregoi ndjekësve të saj vetëm një pjesë të fytyrës së bebushit, teksa flinte në krahërorin e...

Jona Spahiu u kërkon mediave të fshijnë lajmin

Moderatorja Jona Spahiu së fundmi është përfolur shumë në mediat online. Ajo u diskutua rreth shtatzënisë së saj, martesës por edhe për ardhjen në...

Jona Spahiu zbulon domethënien e emrit të djalit

Moderatorja Jona Spahiu ka vetëm pak ditë që është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka zbuluar emrin dhe domethënien e fëmijës me...

Moderatorja e njohur shqiptare, bëhet nënë për herë të parë

Prej disa muajsh ajo ju përkushtua shtatzënisë, duke u shkëputur përkohësisht nga ekrani. Por kjo e hënë ka qenë një ditë e veçantë për moderatoren...

Jona Spahiu tregon problemet që po kalon në shtatzani

Moderatorja Jona Spahiu po shijon ditët e fundit të shtatzanisë. Gjatë kësaj kohe në pritje të ëmblë, Jona nuk i ka kursyer fotot me barkun...

Pas dasmës, Jona Spahiu dhe bashkëshorti arratisen në muaj mjalti përrallor...

Moderatorja e njohur Jona Spahiu realizoi një dasmë vërtet të bukur, por njëkohësisht edhe shumë private me familjarët dhe miqtë e saj më të...

Martohet moderatorja Jona Spahiu, ja pamjet nga festa

Martesa e saj u përshpejtua për shkak se është shtatzënë, por kjo nuk e pengoi që të organizojë një festë tradicionale. Mbrëmjen e së dielës...

1 javë para dasmës, Jona Spahiut ja mbushin shtëpinë me dhurata...

Prej kohësh është përfolur në media se moderatorja e njohur Jona Spahiu është në pritje të një fëmije dhe se shumë shpejt do i jap...

EDITORIAL

Zyrtare nga KE: Negociatat me Shqipërinë nuk hapen

Këshilli i Komisionit Europian vendosi sot të mos hapë negociatat me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut. Vendimi u...

FORUM

Adi Krasta: Nuk e mendoja kurrë se PS do prodhonte liderë hajdutë, injorantë, delitantë…

Adi Krasta, drejtuesi i emisionit “A Show” në News 24, gati e ka shastisur deputetin socialist Bashkin...

Prokuroria, në ditën e saj më të zezë në historinë e saj post komuniste

Nga Ylli Manjani - Askush nga mediat tona nuk pati as qejf e as bythë të botonte ato...