Ballina Etiketimet Joao Felix

Etiketim: Joao Felix

De Ligt-Joao Felix, përballja mes yjeve të së tashmes dhe të...

I quajnë "djemtë e '99", sepse kanë lindur në të njëjtin vit dhe janë të destinuar të mbizotërojnë të ardhmen e afërt lojën e...

Po bën namin në rrjetet sociale, Joao Felix kapet në një...

Në Spanjë një yll i ri po shkëlqen që në ndeshjet e para në La Liga. Bëhet fjalë për Joao Felix, i cili po...

Shifrat e frikshme, La Liga ka shpenzuar mbi 1 miliard euro...

Merkato e transferimeve të futbollistëve këtë verë do të futet në histori për shkak të shpenzimeve të tepruara financiare të klubeve të La Ligas....

10 transferimet më të shtrenjta në histori, Joao Felix renditet i...

Joao Felix është blerja më e re e Atletico Madridit, për 126 milionë euro. Kjo duket një shumë e madhe për një 19-vjeçar si...

“Çmendet” merkato/ Gjiganti i La Ligës transferon talentin e ri për...

Talenti portugez, Joao Felix, transferohet tek Atletico Madrid dhe lajmi është tashmë zyrtar. Shifra e transferimit është 126 milionë euro, rekord për Portugalinë dhe...

“Bomba” nga Spanja, Joao Felix zbarkon në Madrid për të firmosur

Joao Felix duket se e ka gjetur skuadrën e tij të ardhshëm. Një nga talentet më premtues të futbollit botëror është në Madrid dhe...

Të çmendur pas pasuesit të Ronaldos, sirena angleze për Joao Felix

Joao Felix, talenti i Benfikës, dhe një nga futbollistët më të kërkuar në europë, është gjithnjë e më parë transferimit te Man.City. Sipas të...

Reali nuk njeh limite, ofron yllin e skuadrës për Felix

Aksi Madrid-Benfika pritet të jetë i nxehtë në këtë merkato vere. Shumë futbollistë mund të marrin rrugë të kundërta, ndërsa skenari më i fundit...

Shënoi 3 gola në Europa League, Joao Felix: Femrat ma mbushën...

Joao Felix po shijon momentin e tij më të mirë në karrierë deri tani. Sulmuesi i Benfica shkëlqeu me tre gola ndaj Eintracht Frankfurt...

EDITORIAL

Ja si u betua sot para noterit, Arta Vorpsi!

Arta Vorpsi ka bërë sot "betimin" si anëtare e Gjykatës Kushtetuese, por pa pasur dekret për emrin...

FORUM

Gjekmarkaj: Ky shtet tashmë është xhungël. Të nxjerrin një ligj në seancën urgjente për të noterizuar edhe synetlliqet

Nga Agron Gjekmarkaj- Sot akti i juristes Arta Vorpsi la pa mend e gojë të madh e të...

Fatos Lubonja: Për partinë e njerëzve të “Astirit”

Nga Fatos Lubonja Fakti që qeveria, Policia, drejtësia, mediat më të rëndësishme, janë bërë palë me disa pak...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com