Ballina Etiketimet Jennifer Lopez

Etiketim: Jennifer Lopez

Habit Jennifer Lopez, sa u pagua për filmin “Hustlers”

Jennifer Lopez nuk u pagua aspak për rolin e Ramonës në filmin“Hustlers”, i cili pati sukses të madh dhe pushtoi kinematë e botës. “Gjërat që...

Jennifer Lopez drejt kurorëzimit me Alex Rodriguez , detaje nga ceremonia

Në muajin mars, Alex Rodriguez i propozoi për martesë Jennifer Lopez dhe pritet që së shpejti, ata të kurorëzojnë dashurinë e tyre. Alex Rodriguez, i ftuar në...

I fejuari i Jennifer Lopez flet për bashkë-prindërimin me këngëtaren

Ish-lojtari i bejsbollit Alex Rodriguez dhe këngëtarja Jennifer Lopez janë në prag të martesës, ndërkohë që janë lidhur në fejesë në mars të këtij...

FOTO/ Jennifer Lopez mahnit fansat në koncert në Miami

Ka kaluar një kohë e gjatë që kur Jennifer Lopez mori famë si Jenny 'From The Block' prej këngës së saj të famshme. Super ylli global...

Jennifer Lopez gjobitet, ja shuma që duhet të paguajë!

Një foto e postuar nga Jennifer Lopez në vitin 2017 është bërë shkak që ylli latin të gjobitet e të detyrohet të paguajë 150...

Jennifer Lopez flet për një tjetër fëmijë në moshën 50-vjeçare

Jennifer Lopez tha se fëmijët e saj nuk do ta kishin aspak problem nëse familja e tyre do të rritej. Lopez deklaroi se binjakët e...

Shakira dhe Jennifer Lopez bëhen bashkë në koncertin më të madh...

Yjet e muzikës Shakira dhe Jennifer Lopez janë konfirmuar si titullare të Super Bowl 2020. Koncerti është një nga më të mëdhenjtë në botë dhe...

Jennifer Lopez, seksi dhe provokuese në prapaskenat e Hustlers

Filmi i saj i ri ‘Hustlers’ vazhdon të ketë një sukses të jashtëzakonshëm vetëm pak javë pasi ka dalë në kinema, duke fituar rreth...

Jennifer Lopez mbyll shfaqjen e Versaces me veshjen ikonike të para...

Jennifer Lopez sapo i ka mbushur 50 vjeçe por këngëtaren edhe një 20-vjeçare e ka zili. Ylli i Hollywood-it mbylli shfaqjen e Versace-s në...

Jennifer Lopez tërheq vëmendjen me një kapele që i mbulon gjithë...

Jennifer Lopez është shfaqur me një kapele që i mbulonte fytyrën teksa mori pjesë në Javën e Modës në Milano. Artistja ka qenë shumë e...

EDITORIAL

Turpi i KPA, Vettingut. Shkarkim politik vetëm se e dekretoi Presidenti Meta

Besnik Muçi, anëtari i Gjykatës Kushtetuese ka folur pas vendimit të KPA (Vettingut) që e largoi nga...

FORUM

Betejë e ashpër me regjimin e së keqes

Nga Kastriot Islami - Kërcënimi i fundit i zëdhënësit të Presidentit është një ngjarje shumë e rëndë. Ajo...

A ka kohë “Venecia” për “Xibrakën”?

Nëse futesh në faqen ku publikohen dokumentet e Komisionit të Venecias, e kupton se përse emri i...