E enjte, Shtator 19, 2019
Ballina Etiketimet Jennifer Aniston

Etiketim: Jennifer Aniston

Jennifer Aniston rikthehet për një arsye të fortë në televizion

25 vite më parë Jennifer Aniston fitoi zemrat e të gjithëve me rolin e saj si Rachel Green në serialin televiziv “Friends”. Ky serial ka...

Ndihet mirë me moshën, por 1 pjesë të saj 50-vjeçarja s’do...

Shkurtin e këtij viti, Jennifer Aniston festoi 50-vjetorin, në prani të miqve dhe ish-bashkëshortit, Brad Pitt. Ditëlindja rrëmbeu mbarë vëmendjen mediatike, e cila synonte gjatë...

Jennifer Aniston nis një lidhje të re?

Që prej ndarjes nga aktori Justin Theroux aktorja e njohur Jennifer Aniston nuk është komentuar për ndonjë lidhje të re. Por sipas mediave të...

E ndau nga Brad Pitt, Jennifer Aniston tregon çfarë i tha...

Jennifer Aniston nuk ka nguruar të tregojë në një intervistë për “Vanity Fair”, fjalët e fundit që i tha Angelina Jolies para se kjo...

Ish-bashkëshorti i Jennifer Aniston në krahë të brunes misterioze

Aktori i njohur Justin Theroux u fotografua në rrugët e New York së bashku me një brune simpatike. Duket se ai po e shijon...

Jennifer Aniston po bën gjithçka për të ndihmuar Selena Gomez

Ndërsa Selena Gomez është shtruar në spital psikiatrik për të rimarrë veten pas gjendjes së rëndë emocionale, ka marrë mbështetjen e shumë miqve, si...

Të rejat më të fundit nga Brad Pitt dhe Jennifer Aniston

Në mediat e huaja rozë prej ditësh po qarkullon lajmi se Brad Pitt dhe Jennifer Aniston janë rikthyer së bashku. Por lajmet nga yjet e...

Jennifer Aniston e Brad Pitt bashkë? Komuna italiane në Komo, deklaratë

Asnjë rikthim përrallor! Historia e dashurisë mes Jennifer Aniston dhe ish bashkëshortit Brad Pitt është definitivisht diçka e shkuar tanimë. Edhe pse romantikët e pandreqshëm...

Jennifer Aniston dhe Brad Pitt, “muaj mjalti” në Itali

Sipas revistave të mediave rozë "In Touch" dhe "The New Idea" yjet e Hollywood Jennifer Aniston dhe Brad Pitt janë rikthyer bashkë. Sipas mediave dy...

Dieta/ Si është mëngjesi dhe dreka e Jennifer Aniston

Ajo është 47 vjeç, por fiziku i saj nuk tregon më shumë se 25. Aktorja Jennifer Aniston, duket se ka një kujdes të veçantë...

EDITORIAL

Top sekret/Kush ishin kosovarët që do digjnin Parlamentin me 8 qershor?

Zbulohet dokumenti i Shërbimit Informativ Shtetëror për realizimin e Rajhshtag-ut shqiptar dhe destabilizimin e vendit, ku do...

FORUM

Matthew Palmer, shkrimtari në Departamentin e Shtetit

Kush është Matthew Palmer, i ngakuari i posaçëm amerikan për Ballkanin? Nga ai pritet ndihmë në zgjidhjen...

Nëntë kushtet e Gjermanisë për negociatat, Shqipëria nuk i përmbush as vitin tjetër

Nga Artan Fuga Nëntë kushtet që DW shprehet se Gjermania i ka vendosur Shqipërisë që ky shtet të japi...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com