E martë, Korrik 16, 2019
Ballina Etiketimet Jay Z

Etiketim: Jay Z

Reagon vajza që u xhirua duke folur me Jay-Z: Keni deformuar...

Një video e cila është duke u bërë virale në rrjete sociale ku Beyonce dhe Jay-Z janë duke ndjekur një ndeshje NBA dhe më...

Ribashkohen Rihanna dhe Jay Z

Në media po qarkullojnë thashethemet se Rihanna e Jay Z por ribashkohet për një projekt të ri. Burime thanë për Page Six se dy mongolët...

Beyoncé dhe Jay-Z: Bëhuni veganë, koncert falas për 30 vjet

Beyoncé dhe Jay-Z kanë vënë muzikën e tyre në shërbim të një kauzë të mirë. Diva e muzikës pop ka hapur në profilin e...

10 të pasurit për 2018, në listë Jay Z dhe Kylie...

Sipas revistës ''Forbes'', Jay Z dhe Kylie Jenner janë prej yjeve më të pasura në Amerikë. Jay Z është në vendin e pestë me...

Jay-Z dhe Beyonce marrin “Çelsin e qytetit”

Çifti i famshëm Jay-Z dhe Beyonce kanë marrë 'Çelsin e qytetit' nga kryebashkiakja e New Orleans, LaToya Cantrell. Yjet e muzikës u nderuan për punën...

Zbulohet një tjetër tradhëti e Jay Z, kësaj here është një...

Mediat janë ende në kërkim të gruas me të cilën Jay-Z ka patur një histori dashurie, histori e cila vuri në rrezik martesën e tij...

Fitimet e Beyonce dhe Jay Z kapin 1 miliard dollarë, ja...

Beyonce dhe Jay Z janë çifti më i pasur? Kjo ndoshta nuk është shumë e çuditshme për ne pasi të gjithë e dimë që...

Beyoncé dhe Jay-Z në koncert, luks i eksagjeruar në On The...

Beyonce dhe Jay-Z në turneun e tyre On The Run II World Tour, nuk janë kursyer aspak. Me një skenografi të paparë, pasarela dhe veshje...

Shikoni reagimin e vajzës së Jay-Z e Beyonce kur sheh skena...

Gjë më të sikletshme për fëmijët qoftë kur janë të vegjël apo edhe kur rriten është të shohin prindërit e tyre në skena intime. Për...

Jay-Z zbulon arsyen pse s’shkoi në dasmën e Kanye West me...

“Everything Is Love” është albumi që rikthehu fuqishëm dyshen fantastike Beyonce dhe Jay-Z. 2 vite pas publikimit të “Lemonade” që i referohej pabesisë dhe...

EDITORIAL

Krejt krimi i organizuar dhe mafia politike po hetojnë Presidentin

I gjithë llumi politik i mazhorancës, duke futur edhe disa deputetë pa pikë intelekti nga opozita e...

FORUM

Shqipëria drejt çmendurisë: Politika shkruan shkencën !

Nga Artan Fuga - Nga Deputetët po shkruajnë edhe ligjet e Njutonit, edhe ekuacionet e Makswellit! Sot e nesër...

Kim Mehmeti: Opozita i “dogji” mandatet, “Rilindja” është duke e “djegur” Shqipërinë

Shkruan Kim Mehmeti Nuk janë të pakuptimta, përbuzëse dhe çmendurake vetëm thëniet e Kryeministrit të Shqipërisë se vendi...