Ballina Etiketimet Jamarber Malltezi

Etiketim: Jamarber Malltezi

Malltezi: Kinema Millenium u bë 9-katëshe, Teatri Kombëtar ka goxha shembull

Anëtari i kryesisë së PD-së, Jamarbër Malltezi ka sjellë një shembull se si Edi Rama i mban premtimet e dhëna. Kur ishte kryebashkiak, Edi Rama...

Tokat në bregdet, Malltezi: Sa të jetë “Nipi i Bregut” kryeministër,...

Anëtari i Kryesisë së PD, një herazi edhe drejtues i Departamentit për Mjedisin në këtë parti, Jamarbër Malltezi i kthehet edhe një herë një...

Malltezi: Rama me kartelë, kërkon të kapë çdo zyrë e çdo...

I ftuar në Syri TV, anetari i kryesise së PD-se, Jamarbër Malltezi komentoi situatën politike në vend dhe disa problematika në qytetin e Tiranës. Sa...

Malltezi i përgjigjet Ballës: Është e gjatë rradha e atyre që...

Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ka publikuar në rrjetet sociale një dokument ku pretendon fitimin e një gjyqi ku përballë...

“Më vjen turp që i kam votuar”, publikohet mesazhi: Si na...

Jamarbër Malltezi, pedagog në Universitetin Bujqësor të Tiranës dhe njëherazi anëtar i Kryesisë së PD-së, ka publikuar mesazhin e një kolegu socialist, ku shkruan...

Malltezi publikon fotot: Rama, çoje ‘Gjushin’ në burg

Drejtuesi i Departamentit të Mjedisit në PD, Jamarbër Malltezi ka postuar disa fotografi të ndërtimeve në Durrës e rrethina dhe shprehet se të tilla...

Pse mbërritëm deri këtu?

Nga Jamarbër Malltezi* Situata aktuale është krejtë sisht anormale, por nuk është aksidentale. Kjo situatë është pasojë e një procesi të rëndë antidemokratik , që gradualisht...

Malltezi zbulon çfarë ndodhi në Këshillin Kombëtar të PD

Anëtari i Këshillit Kombëtar të PD-së, Jamarbër Malltezi ka folur pas vendimit unanim për të djegur mandatet e deputetëve. Malltezi ka treguar edhe se çfarë...

Malltezi: Me 30 qershor, do bëhen dy palë zgjedhje

Jamarbër Malltezi, anëtar i kryesisë së PD-së ka bindjen e plotë se protesta e 16 shkurtit do të rrëzojë nga pushteti Edi Ramën. Malltezi...

Protestë kundër HEC-it në Holtë: Qeveria po mashtron qytetarët

Ashtu sikundër kishin paralajmëruar deputetë të PD janë mbledhur sot në kanionin e Holtës, për të kundërshtuar ndërtimin e HEC-it mbi të.  Deputetëve demokrat...

EDITORIAL

Turizëm apo dajak shqiptar?! A ka më “mihal” të tjerë nëpër Shqipëri?

-Skena si ajo e videos që u publikua dje, ku pronari i restorantit terrorizon turistët si në...

FORUM

Gjekmarkaj: Katolikët shkodranë të padisin Edi Ramën për dëmtim të imazhit

Analisti Agron Gjekmarkaj është i bindur se mbështetja për Partinë Socialiste në Shkodër është akoma edhe me...

Kullat dhe koncesionet, marrëzia e madhështisë!

Shqipëria, një nga shtetet me bukuri të pafund natyrore e ujore në raport me sipërfaqen e saj...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com