Ballina Etiketimet Izmira Ulqinaku

Etiketim: Izmira Ulqinaku

Ulqinaku: Senida Mesi “vegël” e Doshit, ja trafikanti i lidhur me...

Ish-deputetja demokrate, Izmira Ulqinaku, i është përgjigjur socialistes Senida Mesi, e cila tha se Lulzim Basha është një dështak. Sipas Ulqinakut, “Rama u soll si...

Falsifikoi dokumentat, PD: Valdrin Pjetrin e pret burgu, jo karrigia e...

Ish-deputetja demokrate Izmira Ulqinaku ka reaguar ashpër ndaj deklaratave të Valdrin Pjetrit, kandidatit socialist për Bashkinë Shkodër, te cilin sipas saj e pret burgu,...

PD: Shkodra s’mund të qeveriset nga pakica e 6%-it dhe nuk...

"Shkodranët nuk njohin vendimet që shkelin liritë dhe të drejtat themelore të njeriut dhe do të reagojnë me vendosmëri në mbrojtje të tyre", kështu...

PD: Qeveria “Rama” ka vendosur t’i ngarkojë shqiptarët me një taksë...

Sipas të dhënave nga bizneset, Partia Demokratike deklaron se pritet që produkti i naftës të shtrenjtohet minimalisht me 20 lekë për litër. Ish-deputetja Izmira Ulqinaku...

Ulqinaku: Bindja është patericë e regjimit kriminal të rilindjes

Pas ankimimit të partisë Bindja Demokratike, për zgjedhjet lokale në Shkodër ka reaguar ish-deputetja e PD-së, Izmira Ulqinaku. Në një deklaratë për mediat, ndër të...

Tërhiqen komisionerët e PS-së, reagon ish-deputetja

Ka reaguar nëpërmjet një statusi në Facebook ish-deputetja e Partisë Demokratike, Izmira Ulqinaku. Ajo ka treguar se ditën e sotme, vetëm pak orë para zgjedhjeve,...

Ulqinaku: Zgjedhjet vetëm me qeveri tranzitore, fitojmë bashkitë kryesore

Flet për "Koha Jonë", deputetja dhe anëtarja e kryesisë së PD-së, Izmira Ulqinaku: Protesta çdo ditë, më pas në dorën e shqiptarëve Intervistoi: Redjon Shtylla "16...

Rruga Shkodër-Muriqan, Ulqinaku: Model mashtrimi dhe vjedhjeje

Deputetja e PD-së, Izmira Ulqinaku e konsideron rrugën Shkodër-Muriqan, modeli turpi, mashtrimi dhe i vjedhje dhe jo model suksesi siç u shpreh dje kryeministri...

Arrestimi i mjekëve, Ulqinaku: Bandat qarkullojnë të lirë

Deputetja e PD-së, Izmira Ulqinaku, ka reaguar për arrestimin e mjekëve në Shkodër. Si deputete e këtij qarku, ajo thotë se mjekët arrestohet me...

Samiti i NATO-s, Deputetja e PD: Turp të kemi Ramën kryeministër

Deputetja e Partisë Demokratike, Izmira Ulqinaku ka reaguar për sjelljen e kryeministrit Edi Rama në Samitin e NATO-s. Rama është filmuar në Bruksel duke...

EDITORIAL

Edi Rama duhet të përgjigjet për Vorën

Prej gati një jave, Agim Kajmaku, fituesi i votimeve jo normale në Bashkinë e Vorës është në...

FORUM

DW: Samiti i G7-s errësohet nga konflikti tregtar SHBA-Kinë

Nga DW/ Në Biarritzin francez takohen në fundjavë (24-25.08) kryetarët e shteteve e qeverive të 7 vendeve më...

Milionat që Shqipëria e varfër u fal miliarderëve

Nga Klodian Tomorri - Milionat qe Shqiperia e varfer u fal miliardereve Jahti 400 milione dollaresh i Emirit të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com