E martë, Nentor 12, 2019
Ballina Etiketimet Ivanka Trump

Etiketim: Ivanka Trump

Ivanka mahnit mbretërit (FOTO)

Ivanka Trump gjithmonë tërheq vëmendje për shkak të paraqitjes së saj dhe veshjeve ekstravagante. Së fundmi Ivanka ka marrë pjesë në një darkë në pallatin mbretëror...

Ivanka Trump feston 38-vjetorin dhe shfaqet pa make-up

Ivanka Trump, vajza e presidentit të SHBA-së Donald Trump ka festuar ditëlindjen e saj. Ivanka ditën e lindjes e saj të 38-të e nisi...

“Me robdishan në takim”/ Vajza e Trump lë “nam”, me veshjen,...

Vajza e presidentit Trump, Ivanka Trump shpesh herë vihet në qendër të mediave për veshjen e saj dhe paraqitjen në takime. E bija e Donald...

Ivanka thyen rregullat, paraqitet pa reçipeta në OKB

Ivanka Trump u fotografua në Asamblenë e Përgjithshme të OKB në New York, duke thyer kodin e veshjes. Ajo tërhoqi vëmendjen e të gjithëve pasi...

Brenda dasmës bëri bashkë Meghan Markle, Ivanka Trump dhe Katy Perry...

Dasma e Misha Nonoo dhe Michael Hess mblodhi disa emra të rëndësishëm në Romë. Meghan Markle, Princ Harry, Ivanka Trump, Jared Kushner, Orlando Bloom,...

Ivanka Trump “lë në hije” Zonjën e Parë të SHBA-së

Ivanka Trump, vajza e madhe e presidentit të SHBA-së, Donald Trump, shumë herë është vënë në qendër të mediave për daljet e saj në...

Ivanka Trump në Kolumbi, një aleancë për gratë

Ivanka Trump, këshilltare e Shtëpisë së Bardhë, vajza e presidentit amerikan, takohet me Presidentin e Kolumbisë Ivan Duque dhe merr pjesë në darkën në...

Kush është Ivanka Trump, vajza, këshilltarja dhe tanimë diplomatja e presidentit...

Ishte vigjilja e hapave historikë të Presidentit Donald Trump me Korenë e Veriut dhe ndërsa delegacioni i SHBA ishte duke u rreshtuar për një...

Kartolinë Kishtlindjeje

Washington, ShBA-Presidenti Donald Trump dhe Zonja e Parë Melania Trump në një foto zyrtare me rastin e festës së Krishtlindjes. Foto: Newscom/Alamy Live News.

Ivanka si Hillary, ka përdorur emalin privat për punë zyrtare

Ivanka Trump, e bija e Presidentit Donald Trump dhe një nga këshilltaret e tij kryesore, u ka dërguar vitin e kaluar qindra mesazhe ndihmësve...

EDITORIAL

Kryeministri Edi Rama i mori të gjitha pushtetet!

-PS ka marrë dje nën kontroll pushtetin më të rëndësishëm në një shtet, që është Gjykata Kushtetuese....

FORUM

Mos ji kaq i qetë sot, nesër e ke radhën ti!

Nga Gentjan Hajdari Teksa po ecja rrugëve të Tiranës nuk po më vinte keq për banorët e Astirit,...

Berisha: Një akt antikushtetues me çmim të shtrenjtë për Shqipërinë!

Nga Sali Berisha Miq, shkaterrimi me qellim kapjen e Gjykates se Larte dhe asaj Kushtetuese nga Edvin Mafia,...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com