E premte, Shtator 20, 2019
Ballina Etiketimet Ismet Drishti

Etiketim: Ismet Drishti

Ismet Drishti: Autori u identifikua, nuk po kapet

15 persona me kapuça dhe sende të forta pasi dolën nga ambientet e “Zjarr TV”, dhunuan barbarisht gazetarin dhe pronarin e këtij televizioni, Ismet...

AMA dënon dhunën ndaj Ismet Drishtit

Autoriteti i Mediave Audiovizive, AMA ka reaguar sot për dhunën ndaj gazetarit Ismet Drishti. Në një njoftim për mediat AMA shprehet se "dënon me forcë...

Gazetari sulmohet nga 15 vetë. Ja VIDEO e dhunës ndaj Ismet...

Pas publikimit te deputetes demokrate Albana Vokshi ne lidhje me sulmin ndaj "Zjarr Televizion" te nje grupi prej rreth 15 vandalesh dhe reagimit teper...

Denoncimi/ Sulmohet e dhunohet gazetari i njohur shqiptar

Mbrëmjen e djeshme është dhunuar administratori  i ‘Tv Zjarr’, Ismet Drishti, i cili është sulmuar me leva nga persona të maskuar. Menjëherë pas ngjarjes ai...

Epike kjo VIDEO e Ismet Drishtit: Nuk e kemi bashkë Kryeministër,...

Reagime të shumta të gjitha në mbështetje të protestuesve kanë ardhur gjatë ditës së sotme. Një prej këtyre reagimeve është edhe ai i aktorit të...

Basha për vendimin e Strasburgut: Që të mos paguani gjobat, duhet...

Kreu i opozitës Lulzim Basha i ftuar në tv Zjarr, ka komentuar edhe vendimin e Gjykatës së Strasburgut, i cili detyron qeverinë shqiptare që...

HUMOR/ Ismet Drishti “bashkëbisedim” me Ramën për hashashin

Gazetari Ismet Drishti ka përdorur takimin e Edi Ramës me fermerët e Manzës për të ironizuar situatën e krijuar nga hashashi në Shqipëri. Në një...

Pendohet aktori Arben Derhemi: Kam bërë faj që votova Edi Ramën...

Pas publicistëve dhe gazetarëve që kanë ndryshuar mendim për mbështetjen që i kanë dhënë Edi Ramës edhe personazhe të tjera në vend po ndryshojë...

Këngë për kryebashkiakun e Kavajës: Iku Roshi simpatiku Askërkujt s’i...

Emisioni “Shkruaje në akull” i Ismet Drishtit ka sjellë një tjetër parodi ku kësaj herë ironizon largimin e ish kryebashkiakut të Kavajës Elvis Roshi....

EDITORIAL

Analisti shpërthen “bombën”: Jo vetëm djegie e Parlamentit, por dhe vrasje për trazira me 8 qershor

Gazetari i njohur investigativ Artan Hoxha ka dhënë detaje të tjera lidhur me dokumentin e SHISH, ku...

FORUM

Matthew Palmer, shkrimtari në Departamentin e Shtetit

Kush është Matthew Palmer, i ngakuari i posaçëm amerikan për Ballkanin? Nga ai pritet ndihmë në zgjidhjen...

Nëntë kushtet e Gjermanisë për negociatat, Shqipëria nuk i përmbush as vitin tjetër

Nga Artan Fuga Nëntë kushtet që DW shprehet se Gjermania i ka vendosur Shqipërisë që ky shtet të japi...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com