Ballina Etiketimet Ish-ministrja e Integrimit

Etiketim: ish-ministrja e Integrimit

Rama kërkon dialog?! Gjosha: ‘Aty e kishte, mezi priti të dorëzonte...

Ish-ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha, ka komentuar në “5 pyetje me Babaramon” në Report Tv, situatën politike në vend pas djegies së mandateve nga...

“Veliaj”, Gjosha: Më shumë fasadë, Kryemadhi u nxor nga konteksti

Komentet e Monika Kryemadhit për Erion Veliaj, ish-ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha i cilëson si të shkëputura nga konteksti. Por Gjosha ka një mendim...

Gjosha: Azilkërkuesit, “bomba me sahat” për integrimin dhe vizat

Ish-ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha, në një intervistë për gazetën “Standard”, ka komentuar raportin e fundit të eurostat mbi numrin e lartë të azilkërkuesve...

Situata ekonomike në Shqipëri/ Gjosha: Për të dalë nga kjo krizë...

Ish-ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha e ka cilësuar kaotike situatën ekonomike ku ndodhet Shqipëria. Përmes një postimi të gjatë në "Facebook", Gjosha shkruan se qytetarët...

Ish-ministrja e Integrimit: Përgatituni! Ja pyetjet që do ju bëjnë në...

Ish-ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha që vjen nga radhët e LSI-së teksa u ndal rekomandimi që dha sot KE për çeljen e negociatave të...

Majlinda Bregu kritikon Bashën: Pushteti nuk vjen nga largimi i negociatave

Ish-ministrja e Integrimit, Majlinda Bregu ka reaguar pas deklaratave të kryedemokratit Lulzim Basha se PD kërkon të hapen negociatat e anëtarësimit të Shqipërisë në...

Klajda Gjosha: Shqipëria e ka humbur trenin e 2025

Ish-ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha ka komentuar sot procesin e integrimit të vendit në BE. Në një intervistë për “Top Show”, Gjosha thotë se...

Klajda Gjosha: Me kë u konsultua Rama për votën kundër SHBA?

Ish-ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha ka reaguar për votimin e Shqipërisë kundër SHBA në OKB. Në një koment në Facebook, Gjosha thotë se një...

Raporti i OSBE/ODIHR. Klajda Gjosha: Zgjedhjet ishin ankand

Ish-ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha ka reaguar për raportin e OSBE/ODIHR për zgjedhjet e 25 qershorit. Në një koment në Facebook, ajo shprehet se...

Dhuna e policisë në Shkozë. Gjosha: Shtet i pashpirt

ish-ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha ka reaguar për dhunën e policisë në Shkodër, gjatë aksionit për prishjen e shtëpive të banorëve. Në një koment në...

EDITORIAL

BIRN: Dosja e Dibrës u transferua nga Arta Marku

Dosja voluminoze e manipulimit të dyshuar të votave në Dibër ka bërë pingpong mes Prokurorisë së Krimeve...

FORUM

Sesi funksionon Shqipëria, Kosova dhe Maqedonia e tregon lokal “Panorma”

Nga  Kim Mehmeti - Nuk besoj te ketë në Maqedoni ndonjë qytetarë të moshës madhore, i cili të...

Lubonja: Rama, më i rrezikshëm se Mihali

Analisti Fatos Lubonja ka komentuar në rubrikën “Opinion”, në “News 24”, dy çështjet më të “nxehta” të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com