E mërkurë, Nentor 20, 2019
Ballina Etiketimet Ish-ministri

Etiketim: ish-ministri

Besnik Mustafaj: Çfarë duhet të ndryshojë që politika mos festojë e...

I ftuar në rubrikën, ‘Opinion’ në News24, ish-ministri demokrat, Besnik Mustafaj komentoi 105 vjetorin e Pavarësisë, si dhe faktin që edhe këtë vit politika...

Ish-ministri, apel policisë: Kundërpërgjigjuni ndaj atyre që ngrenë dorë kundër jush!

Pas sulmeve që i janë bërë Policisë së shtetit gjatë ditëve të fundit nga bandat kriminale, ka reaguar edhe ardhur ish-Ministrit të Brendshëm, Dritan Demiraj. Përmes një...

Ylli Manjani replikon me Rexhep Qosen: Ja si lindin diktatorët në...

Ish-ministri Ylli Manjani ka komentuar deklaratën e akademikut Rexhep Qosja mbi prirjen diktatoriale të politikanëve shqiptare. Qose thotë se janë servilët ata që prodhojnë...

Policia gjen 16 milionë dollarë në banesën e ish-ministrit

Policia federale e Brazilit ka gjetur të martën një sasi të madhe parash të fshehura në një apartament që dyshohet se përdorej nga një...

EDITORIAL

Kriza zgjidhet vetëm me zgjedhje urgjente, të parakohshme

Tashmë nuk mban më “ujë pilafi”, në Shqipëri kriza po shkon drejt rrënimit të ekonomisë, demokracisë dhe...

FORUM

Luan Rama: Kosova brenda Serbisë, një postim provokativ dhe fyes i Kryeministrit të Shqipërisë!

Nga Luan Rama* - Nuk është një lapsus. Nuk është as ndonjë gabim prej pakujdesisë, publikimi në faqen...

Reformë e denjë për gishtin e Boschart

Nga Ylli Manjani - Shihni me vemendje se për çfarë reforme zgjedhore po zihen. Halli më i madh...