Ballina Etiketimet Ish-ministri

Etiketim: ish-ministri

“Duke pritur gjyqin….”, Saimir Tahiri bën postimin provokues

Ish-ministri Saimir Tahiri ka zgjedhur që të bëhet pjesë e sfidës FaceApp, duke postuar një foto se si mund të duket kur të plaket. Përmes...

Arrestohet ish-ministri i Transportit

Policia e Maqedonisë së Veriut ka ndërmarrë një operacion të gjerë kundër korrupsionit, gjatë të cilit janë arrestuar disa ish zyrtarë të lartë. Pas disa...

Ish-ministri Manjani: Pas arrestimit të shurrbërësit, Holanda anullon vendimin për vizat

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani ka reaguar në lidhje me identifikimin dhe arrestimin e personit i cili urinoi tek dera e kryeministrisë gjatë protestës...

Ish-ministri dënohet me 11 vite burg për spiunazh

Një ish-ministër izraelit u dënua sot me 11 vite burg, pasi u shpall fajtor për spiunazh në favor të Iranit, armik i betuar i...

“Opozita kthehet në Kuvend”, ironia e Manjanit

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka komentuar vendimin e opozitës për t’u kthyer në Kuvend ditën e enjte dhe të premte. Përmes një postimi...

Saimir Tahiri: Italia pushoi hetimet, jam i pastër

Në një deklaratë për mediat, ish ministri Saimir Tahiri tha se autoritetet italiane kanë pushuar hetimet ndaj tij, pasi nuk kanë gjetur asnjë përfshirje...

Mbeten në burg ish-ministri grek i Mbrojtjes dhe bashkëshortja e tij

Gjykata në Greqi ka vendosur masën e paraburgimit për ish-ministrin e Mbrojtjes Janos Papantoniou dhe bashkeshorten. Ata akuzohen për korrupsion dhe pastrim parash. Papantoniou akuzohet se...

Raporti i Antidrogës, ish-Ministri: Haki Çako mbrojti dhe nuk largoi krerët...

Opozita dhe ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj prej dy ditësh janë përfshirë në një polemikë mbi raportin e antidrogës italiane, të bërë publik nga...

Ylli Manjani: Hej dreq o punë! Djathtas “punë zogu”, majtas “punë...

Ish-ministri i drejtësisë Ylli Manjani ka reaguar për zhvillimet politike në vend duke deklaruar se parlamenti ka nevojë për një reformë të thellë. Në...

Ylli Manjani: Korrupsionin nuk e heton Kryeministria dhe as FBI, por...

Ish-ministri, Ylli Manjani ka deklaruar sot se korrupsionin dhe krimet duhet të dënohen nga institucionet e reja të drejtësisë dhe jo nga institucionet qeveritare...

EDITORIAL

Andi Bushati, kryeministrit: Më mirë i papunë se me drogaxhinjtë!

Paçka se Presidenti i Francës, Emmanuel Macron e bëri të qartë qëndrimin për zgjerimin e BE-së dhe...

FORUM

Koha që Edi Rama të dalë përpara ‘gjyqit’ të emigrantëve

Edi Rama asnjëherë nuk e ka marrë përsipër përgjegjësinë e eksodit biblik të shqiptarëve gjatë qeverisjes së...

Parlamentit i duhen deputetë që i votojnë qytetarët, jo kryetarët e partisë

Nga Elda Hoti (Fjala e mbajtur sot në Kuvend) Seanca e sotme është në vigjilje të vendimit të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com