Ballina Etiketimet Ish-ministri i Drejtësisë

Etiketim: Ish-ministri i Drejtësisë

Halimi: Vlerësimet për zgjedhjet nuk janë kompetencë e Venecias

Ish-ministri i Drejtësisë, Eduard Halimi ka sqaruar në “Ora News” dhe procedurën që ndiqet me opinionet e Komisionit të Venecias. Halimi tha se dokumenti nuk...

Ish-ministri i drejtësisë në Hungari zëvendëson Komisionerin Hahn

László Trócsányi, ish ministri i drejtësisë në Hungari do të zëvendësojë Komisionerin Hahn për çështjet e fqinjësisë dhe zgjerimit në Bashkimin Europian. Presidentja e Komisionit...

Manjani: Valdrini e pranoi ç’ka bërë dhe iku, po mamuthët e...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka reaguar për largimin e Valdrin Pjetrit nga procesi i votimeve të 30 qershorit, pas publikimit të dënimit të...

Ish-ministri Manjani: Ku i gjen Rama ligjet të bllokojë bizneset me...

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani ka reaguar ashpër ndaj aksioneve të fundit të urdhëruar nga qeveria anti-informalitet. E ndërsa shprehet se sot po na drejton...

Deklarata e bujshme e ish-ministrit: Nuk kemi Kushtetutë por vetëm rregullore

Ish-Ministri i Drejtësisë, Shefqet Muçi, një juristët më të njohur në vend dhe profesor i Të Drejtës Penale, e cilëson këtë reformë një dështim....

Manjani: E keqja nuk vjen nga dëshira për pasuri, por qeverisja...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani në një postim në facebook shkruan se është kundra teorisë se "dëshira për pasuri e disa njerëzve të pasur,...

Manjani tregon ngjarjen, polici ndalon shefin

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, përmes një postimi në facebook, ka treguar një ngjarje ku protagonistë është një polic dhe shefi i tij. Postimi i...

Manjani: Epshi i sundimtarit duhet ndalur, po kthen ”Drejtësinë Popullore”

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, thotë se duhet ndalur epshi i sundimtarit (Edi Rama) për të shkrirë opozitën. Përmes një postimi në facebook, Manjani...

Manjani: Shteti ekstradon njerëz pa procedura, kurse luanët e keqtrajtuar…

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, përmes një postimi në rrjete sociale, ka denoncuar skandalin me luanët e keqtrajtuar në Fier. Ai shkruan se organizata ''Four...

Manjani tallet keq me Ramën: 150% do dalin në votime (VIDEO)

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani vijon me postimet e tij ironike ndaj kryeministrit Edi Rama. Fakti që kreu i qeverisë flet me siguri për...

EDITORIAL

Moria e zyrtarëve dhe ish-deputetëve të PS dënuar nga “Dekriminalizimi”

Rreth 4 vite më parë Kuvendi i Shqipërisë miratoi ligjin e njohur si ligji i “dekriminalizimit” që...

FORUM

Ta bëjnë këtë vend normal apo ta lënë siç është

Nga Veton Surroi LVV-ja dhe LDK-ja kanë para vetes vetëm një alternativë: ta bëjnë këtë vend normal apo...

Ylli Manjani: Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador!

Nga Ylli Manjani Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador! Këtë fyerje nuk ta kishim borxh. As ndonjë kusur nuk...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com