E martë, Nentor 19, 2019
Ballina Etiketimet Ish-minister

Etiketim: ish-minister

Gyula Andrássy, ish-ministër dhe kont austro-hungarez: ”Kundra ndarjes së Shqipërisë mes...

Nga Aurenc Bebja*, Francë “Le Temps” ka botuar, të enjten e 8 majit 1913, në faqen n°2, intevistën e ish-ministrit dhe kontit austro-hungarez, Gyula Andrássy,...

Kush është ministri dhe ish-ministri tjetër që po hetohet në fshehtësi?

Rasti Tahiri tashmë vijon të hetohet nga prokuroria e krimeve të rënda. Por ende pa mbaruar dosja Tahiri nga prokuroria e krimeve të rënda,...

EDITORIAL

Gjekmarkaj: Meta bëri aktin e duhur. Borchardt ishte i njëanshëm

 Analisti Agron Gjekmarkaj i ftuar në emisionin “Real Story” të Sokol Ballës në “News 24” tha se...

FORUM

Dvorani dhe manovra për kurth Presidentit. Avokati Popullit nxjerr dokumenta

Po zbardhet krejt skema mafioze e lojës së PS me kryetarin e KED, Ardian Dvorani për të...

Dëshmori Artan Cuku- Meteori që s’do shuhet kurrë

Mirënjohje dhe krenari për Dëshmorin më të ri Dibrës Nga Dr. Hasan Shkëmbi           ...