Ballina Etiketimet Ish-lojtari i bejsbollit

Etiketim: Ish-lojtari i bejsbollit

I fejuari i Jennifer Lopez flet për bashkë-prindërimin me këngëtaren

Ish-lojtari i bejsbollit Alex Rodriguez dhe këngëtarja Jennifer Lopez janë në prag të martesës, ndërkohë që janë lidhur në fejesë në mars të këtij...

EDITORIAL

Turpi i KPA, Vettingut. Shkarkim politik vetëm se e dekretoi Presidenti Meta

Besnik Muçi, anëtari i Gjykatës Kushtetuese ka folur pas vendimit të KPA (Vettingut) që e largoi nga...

FORUM

Betejë e ashpër me regjimin e së keqes

Nga Kastriot Islami - Kërcënimi i fundit i zëdhënësit të Presidentit është një ngjarje shumë e rëndë. Ajo...

A ka kohë “Venecia” për “Xibrakën”?

Nëse futesh në faqen ku publikohen dokumentet e Komisionit të Venecias, e kupton se përse emri i...