E martë, Korrik 23, 2019
Ballina Etiketimet Ish-kryeministri

Etiketim: Ish-kryeministri

Berisha: “Forca e krimit” goditi Shkodrën! Maskat ikën të takohen me...

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka komentuar ngjarjen tronditëse të ndodhur sot në Shkodër, ku mbeti i vrarë një person dhe u plagos një tjetër. Berisha e...

Denoncimi te Berisha: Narko nënkomisari që vetëshpallet Komisar!

Ish-Kryeministri Sali Berisha s’e ka kursyer ironinë për çudirat që ndodhin në Policinë e Shtetit. E fundit ka ndodhur në Cerrik, ku nënkomisari ka graduar...

Berisha: Racistë primitivë përdhosën territorin e Shqipërisë

Ish-Kryeministri, Sali Berisha ka dënuar thirrjet anti-shqiptare që u bënë sot nga ekstremistë grekë në fshatin Bularat gjatë funeralit të minoritarit Kostandino Kaçifas. Në një...

Denoncimi te Berisha: Policia fsheh vrasjen në Librazhd

Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar mbrëmjen e sotme policinë e Librazhdit. Ish-kryeministri ka publikuar mesazhin e një qytetari, i cili shkruan se në Janar të...

Ekzekutimi i Harizajt/ Detaje të reja të denoncuara tek Berisha: Viktima...

Dalin detaje të reja në lidhje me Edison Harizajn, vlonjatin 39-vjeçar të ekzekutuar mbrëmjen e djeshme në Durrës në një atentat mafioz. Ish-kryeministri Sali Berisha...

Berisha: Rama i tmerruar dhe i dhj…si Ramiz Alia në 1991,...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka komentuar emërimin e Sandër Lleshit në detyrën e ministrit të Brendshëm. Referuar edhe prezantimit që Rama i bëri në ministrinë...

Denoncimi te Berisha: Shefi i zjarrfikëses në Dibër me të shkuar...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në faqen e tij të ‘Facebook’-ut mesazhin e një qytetari dixhital, ku ky i fundit denoncoi shefin e zjarrfikëses...

Berisha publikon shifrat: Ja sa biznese kanë falimentuar që prej 2014

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar me shifra falimentimin e biznesve në Shqipëria nga viti 2014. Shifrat e publikuara nga Berisha Klime vrastare per bizneset ne Shqiperi! Nga...

Berisha tregon bisedën me ambasadorin për arrestimin e “Gjushit”

Ish-kryeministri Sali Berisha ka rrëfyer bisedën me një ambasador të rëndësishëm. I ftuar në  emisionin "Debati në Channel One" me gazetarin Roland Qafoku, Berisha...

Berisha: Ja çfarë i thashë Bashës për Ramën në 2013-n

Ish-kryeministri Sali Berisha, nga studio e emisionit ‘Debat’ në Channel One, zbulon një bisedë mes tij dhe Lulzim Bashës në 2013-n "Unë nuk jam me...

EDITORIAL

Tre vite me reformë, por ende pa DREJTËSI

Ceremonitë festive të zhvilluara dje nga institucionet e qeverisë për 3-vjetorin e miratimit të Reformës në Drejtësi...

FORUM

Sali Berisha: Përgjigje Presidentit të Serbisë, Serbomadhisë Aleksandër Vuçiç! (II)

Nga Sali Berisha - (Vijim pjesa e dytë) Miq, ne konferencen e tij te shtypit te dt 20 korrik...

Një tjetër sukses spektakolar i Reformës në Drejtësi

Nga Neritan Sejamini - Nje tjeter sukses spektakolar i Reformes ne Drejtesi: Meqe nuk bene dot nje Gjykate te...