Ballina Etiketimet Ish-kryeministri

Etiketim: Ish-kryeministri

Djegia e autobusit turistik, Berisha: Zero shërbim zjarrfikës!

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar videon e autobusit të “pushtuar” nga flakët në “Rrugën e Kombit”, ndërsa denoncon mungesën e zjarrfikësve për të shuar...

Berisha: Vrasjet mafioze janë ligji i narkoshtetit

Ish-kryeministri Sali Berisha në një shënim në faqen e tij zyrtare ne rrjetin social "Facebook", duke komentuar ngjarjet e fundit kriminale, shkruan se vrasjet...

FOTO/ “Një pamje që kurrë nuk e keni parë”, nxjerr këmbën...

Mjeti ka targa të identifikuara si të Policisë së Shteti me numrat 1470 dhe është i tipit “Range Rover”. Ish-kryeministri Sali Berisha e ka postuar...

Rilindja le pa punë arsimtaren me titullin “Mësues Mjeshtër”/ “Kjo ministre...

Vijon të bëhen denoncime të forta në adresë të portalit “Mësues për Shqipërinë”. Një të tillë publikon edhe ish-kryeministri Sali Berisha. Bëhet fjalë për një mësuese,...

Berisha nxjerr audion: Sipërmarrësi kërcënon banorët për HEC-et

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një audio për të cilën se thotë është një sipërmarrës që kërkon të ndërtojë 4 HEC-e në Kaçinar të...

Berisha: Rekorde të reja të zeza mjerimi në narkoshtetin e Ramës

Shqipëria dhe Mali i Zi kanë kostot e jetesës më të larta në rajon. Shqipëria renditet në vendin e 9-të nga 40 shtete të...

Forcat e FNSH-së bëhen gati/ Berisha: Nesër prishen disa shtëpi te...

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë bëhen gati për të prishur banesat nesër në zonën e Unazës së Re në Tiranë. Lajmin e jep ish-kryeministri Sali...

Manipulimet e 30 qershorit. Votuan dhe ata që nuk ishin në...

Ish-kryeministri, Sali Berisha publikon detaje të reja, që tregojnë se si u organizuan votimet monopartiake të 30 qershorit. Bëhet fjalë për denoncimin e një...

Berisha: Ramës nuk iu rezervua asnjë takim në Samitin e Poznanit

Ish-kryeministri, Sali Berisha ka sulmuar edhe njëherë kryeministrin Rama duke e cilësuar siu dështakun më të madh kryeministër që ka parë Shqipëria në këto...

Berisha uron Pavarësinë: Ditë e bekuar, SHBA rol përcaktues për liritë...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka uruar nëpërmjet një mesazhi në facebook miqtë e Shqipërisë, Shtetet e Bashkuara të Amerikës, për 243 vjetorin e Pavarësisë ‘4 Korriku,...

EDITORIAL

Mafia e qeveritare e votave mbyll dosjen e Dibrës. Pse heshtin ndërkombëtarët?

Prokuroria mbylli skandalin më të madh të vjedhjes dhe manipulimit të votave në Shqipëria, e dokumentuar me...

FORUM

Të vdekurit fitojnë gjithmonë, ndonjëherë të gjallët duhen kërkuar mes tyre

Nga Lorenc Vangjeli - Rrallë shumë, por megjithatë ndodh: njerëz që kanë Ikur nga kjo botë, i imponojnë...

Fondacioni Martin & Mirash Ivanaj – Një xhevahir kulture dhe dije në mes të Tiranës

Nga Mal Berisha Një Vegim i largët rreth emrit “Mirash” Ishte viti 1959 kur u ula në bangën e...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com