Ballina Etiketimet Ish-deputeti demokrat

Etiketim: Ish-deputeti demokrat

Strazimiri: Europoli në Tiranë, sepse krimi po kontrollon gjithçka, që nga...

Ish-deputeti demokrat Gent Strazimiri zbardh qëllimin e projektit të hapjes së zyrës së Europolit në Tiranë. Përmes një reagimi në rrjetet sociale, ish-zv. Ministri i...

“Lëreni të vdesë aty!”, denoncimi i fortë i ish-deputetit: Një grua...

Ish-deputeti demokrat Xhemal Gjunkshi, ka denoncuar sipas tij terrorin e ushtruar nga ana e policisë në Dibër, teksa shprehet se kontrollet e Forcave Speciale...

Dekreti në Kolegj, Bylykbashi: Rama ka dalë në pazar për të...

Ish-deputeti demokrat, Oerd Bylykbashi, njëherësh dhe ish-bashkëkryetar i Komisionit Parlamentar për Reformën Zgjedhore, komenton atë çfarë po ndodh sot në Kolegjin Zgjedhor, i cili...

Përgjimet, Noka: Dëshmi se Shteti është shndërruar në bandë

Ish-deputeti demokrat, Flamur Noka shprehet se çështja e vjedhjes së zgjedhjeve të mos ngushtohet tek fjalori banal i pushtetarëve. Sipas tij, "Kanceri i qeverisë...

Spahia: Shkodrën s’e mposhti Enver Hoxha! Nëse Lleshaj mendon së mund...

Ish-deputeti demokrat Bardh Spahia ishte i ashpër para gazetarëve kur tha se Shkodra nuk u gjunjëzua as përballë regjimit të Enver Hoxhës. Duke folur pas...

Shkarkimi i Presidentit, Shehu: Kjo “Rilindje” duhet të kthehet në realitet...

Ish-deputeti demokrat Tritan Shehu e konsideron rezolutën e Partisë Socialiste për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta pas anulimit që ky i fundit i bëri...

PD: Listat e zgjedhësve janë të manipuluara

Ish-deputeti demokrat Endri Hasa publikon gjetjet zyrtare te auditimit te listave te zgjedhesve. "Jane te manipuluara. Per rreth 350 mije zgjedhes ka nderhyrje te...

Strazimiri: Do bllokojmë procesin e votimit

Ish-deputeti demokrat Gent Strazimiri në një lidhje telefonike në emisionin “Tempora” në RTV Ora u shpreh i bindur se opozita do të bllokojë procesin...

Ish-deputeti i PD: S’ka marrëveshje Rama-Basha është propagandë e qeverisë

Ish-deputeti demokrat Endri Hasa i ftuar në studion e lajmeve në RTV Ora komentoi vendosjen e komisionerëve zgjedhore të PD në Komisionet zonale zgjedhore. Hasa...

Protesta, Bumçi: Populli do ta tërheqë zvarrë Ramën

Ish-deputeti demokrat, Aldo Bumçi nga sheshi para Kryeministrisë u shpreh se populli do ta tërheqë zvarrë kryeministrin Edi Rama. ''Ky njeri duhet të hapë rrugë...

EDITORIAL

Shkodra dje u dhunua, por akoma nuk është dorëzuar!

Kryeministri e ka ndarë mendjen për t’i poshtëruar shkodranët, duke përdorur policinë dhe shantazhin. Rilindja do nxjerrë...

FORUM

“Thesi” i Edi Ramës nxjerr vetëm kriminelë, trafikantë, oligarkë…

Nga Kastriot Islami Edi Rama sa herë fut dorën në ‘thes’ nxjerr; i) kriminel a trafikant; ii) të...

Mihali i Qeparoit

Nga Auron Tare Mihali i Qeparoit (pjesa e dyte) Tani qe gjakrat u qetesuan pas incidentit te Porto Palermos...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com