E premte, Shtator 20, 2019
Ballina Etiketimet Irkenc Hyka

Etiketim: Irkenc Hyka

Nora Istrefi gati bashkëpunimin me Irkenc Hykën

Nora Istrefi ka gati bashkëpunimin e radhës dhe duket se edhe këtë herë do të godasë më zgjedhjen e saj. “Prive.al” bën me dije...

Leonora këput telat me ”A m’ke harru” (VIDEO)

Artistët jo vetëm shqiptarë, në stinën e verës sjellin këngë ritmike por kjo gjë nuk ka ndodhur me Leonora Jakupin. ''A m'ke harru'', është...

Besi i Ijes, duet me Kencin e Tanës për “Makarenën”

Bes Kallaku dhe Irkenc Hyka kanë sjellë duetin e parë muzikor të titulluar "Makarena". Një projekt muzikor tepër ritmik, i përshtatur për sezonin veror ku...

Dueti i Irkencit dhe Lionelit, këngë që përlot (VIDEO)

Në profilin e shumë Vip-ave u vu re shpërndarja e këngës së realizuar nga Irkenc Hyka në bashkëpunim me vogëlushin Lionel Boçi. Do të...

EDITORIAL

Sajmir Tahiri, shantazh Ramës dhe kryeministri e “dënon” me “shërbim prove”!

Çështja më kriminale e trafikut të drogës dje zyrtarisht është e mbyllur. Dhe duke mbyllur çështjen "Tahiri"...

FORUM

Bujar Nishani: Dje, prova më e fortë e kapjes së Drejtësisë nga mafia dhe krimi i organizuar

Nga Bujar Nishani -  Dje, pushteti i drejtësisë tentoi t’u thotë shqiptarëve se nuk ka prova për ish-ministrin e akuzuar...

“Dënimi” i Tahirit, humbi ligji, fitoi morali

Nga Andi Bushati Nëse procesi i Saimir Tahirit shërbeu për të bindur shqiptarët për implikimin e thellë të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com