E hënë, Dhjetor 9, 2019
Ballina Etiketimet Irena Gjoka

Etiketim: Irena Gjoka

Gazetarja Lala: Asnjë nga gjyqtarët e Tahirit nuk ka kaluar vettingun

Tre gjyqtarët që kanë në dorë çështjen e ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri janë Flora Hajredinaj, Ardit Mustafaj dhe Irena Gjoka. Pavarësia e gjyqtarëve për...

“Diskutim i ashpër mes gjyqtarëve për Tahirin”, gazetarja zbardh prapaskenat tek...

Me sa duket tre gjyqtarët që do të vendosin për fatin e ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri ende nuk janë në një mendje për...

Tri gjyqtarët që kanë në dorë fatin e Saimir Tahirit

Fati i Saimir Tahirit vendoset nga gjyqtarët Flora Hajredinaj,  Ardit Mustafaj dhe Irena Gjoka. Flora Hajredinaj është kryesuesja e trupës së gjyqtarëve, e cila ka në...

EDITORIAL

Priten arrestime nga prokuroria për ndërtimet VRASËSE

-Kryeprokurori i Republikës Olsian Çela deklaroi në Durrës se hetimet po vazhdojnë në mënyrë intensive për abuzuesit...

FORUM

Artut Zheji: Bajatllëk, mjerim dhe një Gjithollog për Kryeministër!

Nga Artur Zheji I di të gjitha, Ay! Kur dhe ku ndërtohet në mënyrë pastërmetore. Di të puthë...

‘Turp i njerëzimit’/ Washington Post: Çfarë tha Rama për Trump

Gazeta e njohur amerikane, Washington Post, ka risjellë në kujtesën e amerikanëve gjërat negative që janë thënë...