E dielë, Shtator 22, 2019
Ballina Etiketimet Iran-Britani

Etiketim: Iran-Britani

Komunikimet në radio konfirmojnë përplasjen Iran-Britani

Regjistrimet audio, me radio-shkëmbimet mes një luftanije britanike dhe mjeteve lundruese të forcave të armatosura të Iranit konfirmuan përplasjen momentet e tensionit, përpara sekuestrimit...

EDITORIAL

SHBA dhe Britania: Pse nuk u dënua Tahiri?!

Ç’paska qenë ky Sajmir Tahiri si një “magazinë” me videopërgjime sa i ka futur frikën krejt mazhorancës,...

FORUM

Shpërthen rrjeti: President bëj dekret të pushojnë tërmetet!

Rilindasit e moren me te tallur paralajmerimin e Presidentit per nje termet te mundshem ne Shqiperi. E...

Përballë tërmetit – solidariteti qytetar, mantenutat e pushtetit dhe qeveria që nuk është!

Nga Luan Rama* Tirana, Durrësi e rrethinat e tyre u lëkundën prej një tërmeti, që sipas sizmologëve, ishte...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com