E enjte, Shtator 19, 2019
Ballina Etiketimet Iphone

Etiketim: iphone

Keni një celular të markës iPhone?! Kujdes, po ju përgjon

Kina akuzon kompaninë amerikane iPhone se po përgjon përdoruesit e saj përmes ‘spyware’ të instaluar në telefona dhe kompjutera. Ministria e Jashtme e Kinës tha...

Dalin pamjet, kështu pritet të jetë gjenerata e re e iPhone-ve

“Thashetheme” të tjera janë zbuluar rreth gjeneratës së re të smartfonëve që pritet sjellë Apple. Bëhet fjalë për iPhone 11, i cili pritet të jetë...

Zbulohet kuptimi i iPhone

Me siguri e keni pyetur veten se ç’kuptim ka “i” tek iPhone. Shumë prej nësh kanë menduar se ka kuptimin “telefoni im”, por ja që...

IPhone 11 më shumë cilësor se estetik? Ja detajet

Problemet recente rreth baterisë së Iphone kanë trembur ndoshta disi konsumatorët, por megjithatë sipas burimeve të Bloomberg thuhet se Iphone 11 është gati të...

Ja çfarë do t’i ndodhë iPhone-t tuaj nëse keni idenë “gjeniale”...

Legjendat urbane thonë se smartfonët e prodhuar nga Apple mund t’i mbijetojnë disa llojë “torturash”. Kjo ka bërë që njerëz nga e gjithë bota të...

Iphone-t e 2020 do të kenë kamera unike

Kamera e re e iPhone do të rrisë cilësinë e imazheve të zakonshme. Qëllimi kryesor i përdorimit do të jetë realiteti i shtuar duke...

Apple ndalon aksesin e programeve të Facebook në iPhone

Apple ka mbyllur aksesin e  Facebook për të shpërndarë aplikacione të brendshme  në iOS, nga njoftimet e hershme të aplikacionit Facebook  në programet bazë...

Bushati i kërkon falje familjes për fundjavat e humbura në Blackberry...

Në ditën e fundit të tij si Ministër i Punëve të Jashtme, Ditmir Bushati, para se ta dorëzonte zyrtarisht detyrën bëri një përmbledhje të...

Kina ul çmimet e iPhone – Bien ndjeshëm shitjet. XS Max,...

Telefonat e Apple po pësojnë një rënie të çmimit në tregun kinez, për shkak të performancës së dobët të biznesit. Modeli i fundit i...

Shiti veshkën për të blerë iPhone, 25-vjeçari mbetet “gjysmë njeri”

Një 25-vjeçar, që shiti një prej veshkave të tij në tregun e zi për të blerë një iPhone dhe iPad të ri, ka mbetur...

EDITORIAL

Top sekret/Kush ishin kosovarët që do digjnin Parlamentin me 8 qershor?

Zbulohet dokumenti i Shërbimit Informativ Shtetëror për realizimin e Rajhshtag-ut shqiptar dhe destabilizimin e vendit, ku do...

FORUM

Matthew Palmer, shkrimtari në Departamentin e Shtetit

Kush është Matthew Palmer, i ngakuari i posaçëm amerikan për Ballkanin? Nga ai pritet ndihmë në zgjidhjen...

Nëntë kushtet e Gjermanisë për negociatat, Shqipëria nuk i përmbush as vitin tjetër

Nga Artan Fuga Nëntë kushtet që DW shprehet se Gjermania i ka vendosur Shqipërisë që ky shtet të japi...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com