E enjte, Shtator 19, 2019
Ballina Etiketimet IPhone XS

Etiketim: iPhone XS

Erdhi edhe në Shqipëri, por sa rezistent është një iPhone XS...

Për të parë nëse kjo është e vërtetë, Tom’s Guide vendosi iPhone XS dhe XS Max në një provë rënie në beton nga lartësi...

Sa rezistent është një iPhone XS ndaj përplasjeve

Ne të gjithë kemi pasur momente të shkurtra paniku kur smartfonët tanë bien në sipërfaqe të ngurta, kështu që deklarimi i Apple se xhami...

Selfiet tuaja nuk kanë qenë kurrë më perfekte

Përdoruesit e iPhone XS kanë zbuluar një efekt të veçantë në celularin më të fundit nga Apple. Disa thonë se kamera në pjesën e...

Nga iPhone XS tek Apple Watch Series 4, ja çfarë pritet...

Ka ardhur sërish ajo kohë e vitit kur fanatikët e Apple presin me sytë nga kalendari për eventin e vitit. Ashtu siç është kthyer...

EDITORIAL

Top sekret/Kush ishin kosovarët që do digjnin Parlamentin me 8 qershor?

Zbulohet dokumenti i Shërbimit Informativ Shtetëror për realizimin e Rajhshtag-ut shqiptar dhe destabilizimin e vendit, ku do...

FORUM

Matthew Palmer, shkrimtari në Departamentin e Shtetit

Kush është Matthew Palmer, i ngakuari i posaçëm amerikan për Ballkanin? Nga ai pritet ndihmë në zgjidhjen...

Nëntë kushtet e Gjermanisë për negociatat, Shqipëria nuk i përmbush as vitin tjetër

Nga Artan Fuga Nëntë kushtet që DW shprehet se Gjermania i ka vendosur Shqipërisë që ky shtet të japi...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com