Ballina Etiketimet Inxhinieri

Etiketim: inxhinieri

Aktiviteti sizmik, ja tre qarqet më të rrezikuara nga tërmeti në...

Inxhinieri, Igli Kondi, thotë se zonat më problematike në Shqipëri sa i takon aktivitetit sizmik në vendin tonë janë Lezha, Durrësi dhe Vlora. I ftuar...

Plagoset punëtori, pranga inxhinierit, në kërkim kolegia

Pas ngjarjes së rëndë që ndodhi dje në Gjirokastër, ku një punonjës ra nga një lartësi, dhe për pasojë u plagos rëndë, është arrestuar...

Inxhinieri pretendon se ka zbuluar misterin e avionit të zhdukur me...

Një ekspert i teknologjisë nga Britania e Madhe pohon se ka dalluar avionin e zhdukur MH370 në Google Maps. Ian Wilson beson se mbetjet e...

Monument për “vrasësin” e miliona njerëzve në botë!

Mikhail Kallashnikov, inxhinieri i njohur i armëve ruse, është përjetësuar me një shtatore në qendër të Moskës. Arma Kallashnikov është sot ndër më të përhapurat...

EDITORIAL

Luan Rama: Presidenti i Republikës, përtej emrit të Ilir Metës

Nga Luan Rama - Pa dashur të hyj në absurdin jo vetëm kushtetues e ligjor, por edhe logjik...

FORUM

Negociatat si një kështjellë prej rëre

Nga Patrik Sadikaj Po lexoja me vëmendje deklaratën e ministres për Çështjet Europiane të Francës, e cila është...

Gishti tregues!

Nga Nora Malaj - Nga heret e pakta që kam qene ne stadium , per te parë ndeshjet...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com