E mërkurë, Korrik 17, 2019
Ballina Etiketimet Inva Mula

Etiketim: Inva Mula

Pas 11 vitesh martesë të lumtur, Inva Mula ndahet edhe nga...

Sopranoja Inva Mula duket se i ka dhënë fund edhe martesës së dytë më të rëndësishme në jetën e saj. Ajo është ndarë nga biznesmeni...

Inva Mula i jep fund historisë 11-vjeçare me Ethem Ramadanin

Pas 11 vitesh histori dashurie me biznesmenin nga Kosova, Ethem Ramadani, sopranoja e njohur Inva Mula duket se i ka dhënë fund edhe historisë...

“MIK” rikthen divën e muzikës, Inva Mula: Shqipëria meriton më shumë...

Anila Dedaj Fustani është i lulëzuar nga ngjyrat e stinës, ndërsa e kaltra e vathëve perlë nxjerr në pah tiparet e trashëguara nga ikona ruso-shqiptare,...

Inva Mula publikon foton e rrallë të së bijës me rastin...

Sot është një ditë speciale për sopranon e njohur, Inva Mula, pasi feston ditëlindjen e vajzës së saj, të quajtur Nina. Ajo ka ndarë...

Olen Cezari merr mesazhin surprizë nga Inva Mula: Si u takuan...

Artisti i njohur shqiptar, Olen Cezari është kthyer në Tiranë që të dhurojë koncert për të gjithë shqiptarët që e dashurojnë muzikën e tij....

Nga Ermal Meta te Dua Lipa, yjet shqiptare koncert për Skënderbeun

Ermal Meta, Dua Lipa, Olen Cesari, Inva Mula, Kledi Kadiu, Genc Tukiçi, Rame Lahaj, Elhaida Dani, Lorik Cana, Eno Peci, Erza Muqolli. Këta janë...

Artistët që bënë emër jashtë kufijve mblidhen në një event, për...

Megjithëse nuk janë zbuluar shumë nga eventi artistë shqiptarë që jetojnë dhe njihen jashtë kufijve të Shqipërise do të mblidhen të gjithë së bashku...

Shpallet formula e Festivalit në RTSH, Inva Mula, drejtore artistike

Organizatorët e Festivalit të Këngës në Radio Televizionin Shqiptar, prezantuan dje formulën e edicionit të 57- të. Përveç emrave të njohur të skenës, që...

Inva Mula magjeps Ulqinin, sopranoja në finalen e “Belcanto Dolcinio”

Zëri i Inva Mulës ishte përzgjedhur për finalen e edicionit të tretë të Festivalit Ndërkombëtar “Belcanto Dolcinio mbajtur për tre nëtë në kalanë e...

Festivali i muzikës në Ulqin. Inva Mula përfaqëson Shqipërinë

Ulqini do të mirëpresë në fillim të muajit shtator sopranon shqiptare me famë ndërkombëtare, Inva Mula, në Festivalin Ndërkombëtar “Belcanto Dolcinio”. Për të tretin vit...

EDITORIAL

Arben Malaj shkatërron imazhin e Edi Ramës në PS

Në një reagim publik, ish-ministri socialist, Arben Malaj deklaroi se kishte marrë mesazhe kërcënuese nga Sekretari i...

FORUM

Prekja e gazetarëve, fundi i një Kryeministri

Nga Albana Vokshi Gjuha e urrejtjes së Edi Ramës, dhuna e vazhdueshme verbale, psikologjike, institucionale si dhe fizike,...

SPAK-u dhe reforma si PPP-të!

Nga Flamur Vezaj - Te nisesh reformen e drejtesise ketu e 5 vite me pare me modelin e...