Ballina Etiketimet Interi

Etiketim: Interi

Conte shfaqet nervoz: Kam lexuar idiotësira, rruga është e gjatë!

Skuadra e Interit regjistroi fitoren e tretë në kampionat në po kaq ndeshje. Me këtë fitore zikaltrit udhëheqin të vetëm Serie-A, pasi Juventus barazoi...

Interi sistemon skuadrën duke mbyllur rinovimet

Konfirmohet rinovimi i Handanovic deri në vitin 2022 me pagesë që do të shkojë deri në 3.2 milionë euro në sezon bashkë me bonuse. Vazhdon...

VIDEO/ Interi tregon “dhëmbët”, arrin të fitojë kundër PSG

Paris Saint Germain dhe Inter u përballën midis tyre në një ndeshje miqësore. Skuadra italiane arriti të fitonte miqësoren kundër PSG pas ekzekutimit të penalltive. Koha e...

Festë te Interi, zikaltërit arrijnë akordin me sulmuesin e ri

Puna ka, por nuk ka asgjë zyrtare. Në këtë situatë ndodhet skuadra e Interit, që pavarësisht listës së gjatë të kërkesave të Antonio Contes nuk...

Nënkampioni i Botës bie pre e hajdutëve, i marrin 82 mijë...

Sikur të mos mjaftonte kaosi që e ka përfshirë te Interi, Ivan Perisic duhet të përballet edhe me fatkeqësi të tjera. Sulmuesi zikaltër ka marrë...

Nënkampioni i Botës bie pre e hajdutëve, i marrin 82 mijë...

Sikur të mos mjaftonte kaosi që e ka përfshirë te Interi, Ivan Perisic duhet të përballet edhe me fatkeqësi të tjera. Sulmuesi zikaltër ka marrë...

Interi i Contes nis me largimin e argjentinasit

E ardhmja e Interit nis me Antonio Conten në stol. Italiani ka firmosur të mërkurën një kontratë 3-vjeçare nga ku do të përfitoi 9...

Në Itali e quajnë të kryer, ja kur do të zyrtarizohet...

Luciano Spalletti nuk do të jetë trajner i Interit sezonin e ardhshëm, pavarësisht se fitorja dramatike ndaj Empolit u siguroi zikaltërve pjesëmarrjen në Champions. Eksperienca...

Mediat italiane: Interi “godet” në merkato, blerja e bujshme kryen testet...

Diego Godin është lojtari më i ri i Interit. Të paktën kështu raportojnë mediat në Itali të cilat bëjnë me dije se mbrojtësi i Atletico...

Konfirmohet oferta, ylli i Interit përgatitet për shtegtim

Pesë milionë euro për yllin e Interit. Është kjo oferta financiare për zikaltërit për të lënë të lirë një nga mbrojtësit më të mirë të...

EDITORIAL

Presidenti francez Macron shpëtoi Ramën, ndërsa Rilindja e masakron

-Si nuk i vjen turp Rilindjes dhe PS-së që janë turr me sulme dhe fyerje ndaj presidentit...

FORUM

Andi Bushati: Katër gënjeshtra rilindase kundër Makronit

Nga ANDI BUSHATI Propaganda e rilindjes, e cila një vit më parë u rek të na mbushte mendjen...

Shengeni Serbo-centrik ose Ballkani midis Euro-Atlantizmit dhe Euro-Azisë

Prof. Lisen Bashkurti- Schengeni Ballkanik, i firmosur pak ditë më parë nga Serbia, Maqedonia e Veriut dhe Shqipëria...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com