E dielë, Korrik 21, 2019
Ballina Etiketimet Inter

Etiketim: Inter

Inter për turp, ndalet nga Krotone në “San Siro” (VIDEO)

Interi ka harruar se si fitohet në kampionat. Zikaltrit janë ndalur në një barazim 1-1 ndaj Krotones, teksa arrijë kuotën e 7 ndeshjeve që...

Interi në “pikë të hallit”, Ikardi braktis stërvitjen

Interi nuk po kalon aspak një moment pozitiv. Pas përgjigjes negative nga “Suning” për transferimin e Javier Pastores në formë huazimi, vjen dhe një...

Spaleti: Jemi gati për ndeshjen me Romën, por nuk është vendimtare!

Interi luan nesër në mbrëmje në ndeshje shumë të rëndësishme për zonën Champions ndaj ekipit të Romës. Trajneri i zikaltërve, Luçiano Spaleti ka folur...

Tronditet Interi, dyshime për parregullsi në blerjen e klubit nga Tohir

Blerja e Interit nga sipërmarrësi indonezian, Erik Tohir ka përfunduar në hetimin e “Guardia di Finanzia” në itali, për shkak se dyshohet në parregullsi...

Barcelona më në fund dorëzohet, Rafinja është i Interit për 35...

Inter më në fund ka gjetur akordin për transferimin e Rafinjës nga skuadra e Barcelonës. Klubi blaugrana, pas një jave tratativa ka vendosur për...

Inter nuk ka mbyllur asgjë për Rafinjën, Barcelona kërkon kohë

Pas optimizmit në ditën e djeshme pas takimit me drejtuesit e Barcelonës, ka detaje të reja për të ardhmen e Rafinjës. Klubi i Interit...

Rafinja një hap larg Interit, arrihet akordi me Barcelonën

Interi është pranë një tjetër goditje në merkato. Pas Lisandro Lopez, drejtori sportiv i zikaltërve, Ausilio është në detajet e fundit për të transferuar...

Lisandro Lopez është i Interit, “fiksohet” data e vizitave mjekësore

Lisandro Lopez është futbollisti më i ri i skuadrës së Interit. Mbrojtësi të hënën do të kryejë vizitat mjekësore në klubi zikaltër, teksa operacioni...

Interi arrin marrëveshjen për transferimin e lojtarit të Barcelonës

Janë disa futbollistë që mund largohen nga Barcelona pas ardhjes së Kutinjos dhe Minës. Arda Turana dhe Rafinja janë dy të sakrifikuarit që janë...

Ramires: Interi klub i madh, jam gati për të luajtur për...

Ramires është gati që të rikthehet në Europë te skuadra e Interit, Ish-mesfushori i Çelsit tashmë luan në Kinë, por nuk e fsheh dëshirën...

EDITORIAL

Meta: Nuk ka pabesi dhe presion që e thyen burrin e shtetit, Ramush Haradinaj

Presidenti Ilir Meta e cilëson presion dhe pabesi thirrjen e Ramush Haradinaj nga Gjykata Speciale në Hagë. Në...

FORUM

“Vendi në një regjim anarkie, që prej 2017”

Nga Bujar Nishani Të nderuar miq, që prej vitit 2015 e në vijim kemi qenë çdo ditë të...

Ramushi

Herën e kaluar, Ramush Haradinaj dha dorëheqje nga posti i Kryeministrit, pasi Gjykata e Hagës e kishte...