E dielë, Korrik 21, 2019
Ballina Etiketimet Inter

Etiketim: Inter

Milan dhe Inter, tifozeri rekord gjatë këtij sezoni

Derbi i Milanos përveç pasionit, sjellë edhe rekorde. Në ndeshjen e parë u shitën të gjitha biletat duke sjellë një përfitim prej 4.8 milionë...

Interi shfaq interes për futbollistin e Beneventos

Interi u rikthye në rrugën e fitoreve në kampionat në fundjavë, pasi mposhti jo pa vështirësi Beneventon 2-0. Skuadra zikaltër ka nisur që të...

Manuela Quistelli pozon nudo me fanellën e Interit (FOTO LAJM)

Manuela Quistelli ka pozuar me fanellën e Interit dhe madje me atë me numër 9 që në fushë mbahet nga kapiteni Mauro Ikardi. Modelja milaneze...

Mediat italiane zbulojnë planet e merkatos së Interit nëse kualifikohen në...

Interi është duke bërë planet e merkato për të ardhmen, por fillimisht duhet të sigurojnë një biletë për në Champions League. Në mbrojtje pritet...

Interi nuk ngre kokë, mundet lehtësisht edhe nga Xhenoa (VIDEO)

Interi nuk di të ngrejë kokë në Seria A. Skuadra zikaltër ka pësuar humbjen e radhës, teksa sonte në mbrëmje është mundur pastër 2-0...

Spaleti me “dhimbje koke”, 3 mungesa të mëdha ndaj Xhenoas

Mes problemeve të shumta në javët e fundit, skuadra e Interit duhet të përballet edhe me mungesat e shumta. Kapiteni Mauro Ikardi, Ivan Perisiç...

Interi në hall nga dëmtimet, Ikardi dhe Perisiç mund të mungojnë...

Interi vijon të ketë problem me dëmtimet. Trajneri Luçiano Spaleti rrezikon të mos ketë në dispozicion për transfertën delikate të së shtunës në mbrëmjes...

Interi nis tratativat për rinovimin me Ikardin, por fut “hundët” edhe...

Rikthehet qetësia në çiftin Ikardi Uanda Nara, dhe nis menjëherë dialogu për rinovimin e kontratës me skuadrën e Interit. Piero Ausilio ka patur kontaktet...

Gasperini thumbon keq Interin: Nuk mbaj mend të kem drejtuar ekip...

Xhan Piero Gasperini po bën një punë të shkëlqyer nën drejtimin e skuadrës së Atalantës. Ai është në listën e strategëve të mundshëm që...

Interi transferon super talentin argjentinas për 27 mln euro

Interi bën një goditje të rëndësishme për të ardhmen. Zikaltrit janë shumë pranë transferimit të Martinez nga Rasingu. Presidenti i klubit argjentinas, Viktor Blanko...

EDITORIAL

Meta: Nuk ka pabesi dhe presion që e thyen burrin e shtetit, Ramush Haradinaj

Presidenti Ilir Meta e cilëson presion dhe pabesi thirrjen e Ramush Haradinaj nga Gjykata Speciale në Hagë. Në...

FORUM

“Vendi në një regjim anarkie, që prej 2017”

Nga Bujar Nishani Të nderuar miq, që prej vitit 2015 e në vijim kemi qenë çdo ditë të...

Ramushi

Herën e kaluar, Ramush Haradinaj dha dorëheqje nga posti i Kryeministrit, pasi Gjykata e Hagës e kishte...