E hënë, Korrik 15, 2019
Ballina Etiketimet Inter

Etiketim: Inter

Moxhi thumbon Interin: Nuk kanë qenë kurrë rival për Juven!

Ish-drejtuesi i Partizanit dhe i Juventusit, Luçiano Moxhi, në një intervistë për “Tuttosport” ka thumbuar skuadrën e Interit, të cilën nuk e ka cilësuar...

Shënoi 4 gola ndaj Sampdorias, Ikardi: Spaleti na provokoi, por ju...

Mauro Ikardi ka dhuruar një paraqitje fantastike, teksa në ndeshjen ndaj Sampdorias shënoi 4 gola, duke u ngjitur në kuotën e 103 golave në...

Interi i shënon 5 Sampdorias, Ikardi bën “poker” golash (VIDEO)

Interi ka marrë një fitore të rëndësishme sot ndaj Sampdorias në shifra të thella 5-0, duke u ngjitur përkohësisht në vendin e katërt në...

Interi shpartallon Sampdorian në pjesën e parë, Ikardi tripletë (VIDEO)

Interi e ka mbyllur në avantazh 4-0 pjesën e parë ndaj Samodorias, teksa ka dominuar në çdo aspekt deri më tani. Perisiç zhbllokoi rezultatin...

Lucia Javorcekova: Jam tifoze me Interin prej mbrojtësit Shkriniar (FOTO LAJM)

Modelja 26-vjeçare sllovake, Lucia Javorcekova, një ish çikliste, la biçikletën për t’iu përkushtuar modelingut dhe tashmë jeton në Milano, ku ka pozuar për kompani...

Manuela Quistelli, tifozja seksi që po çmend Interin (FOTO LAJM)

Skuadra e Interit mund të ketë ulje-ngitjet e saj sa u përket rezultateve, por, kur vjen puna te bukuroshet që e përkrahin, mbetet e...

VIDEO/ Inter feston 110 vjetorin, ultrasit i vënë “flakën” qendrës së...

“Do të lindë këtu, në restorantin “L’orologio” dhe do të jetë përgjithmonë një skuadër me shumë talent. Kjo natë e mrekullueshme do i japë...

Milan dhe Inter, tifozeri rekord gjatë këtij sezoni

Derbi i Milanos përveç pasionit, sjellë edhe rekorde. Në ndeshjen e parë u shitën të gjitha biletat duke sjellë një përfitim prej 4.8 milionë...

Interi shfaq interes për futbollistin e Beneventos

Interi u rikthye në rrugën e fitoreve në kampionat në fundjavë, pasi mposhti jo pa vështirësi Beneventon 2-0. Skuadra zikaltër ka nisur që të...

Manuela Quistelli pozon nudo me fanellën e Interit (FOTO LAJM)

Manuela Quistelli ka pozuar me fanellën e Interit dhe madje me atë me numër 9 që në fushë mbahet nga kapiteni Mauro Ikardi. Modelja milaneze...

EDITORIAL

Presidenti: Propaganda e hetuesia, dy shtyllat që mbajtën në këmbë komunizmin

Presidenti Ilir Meta është takuar sot me mjekun e njohur Isuf Kalo. Në një postim në Facebook,...

FORUM

Shqipëria drejt çmendurisë: politika shkruan shkencën !

Nga Artan Fuga - Nga Deputetët po shkruajnë edhe ligjet e Njutonit, edhe ekuacionet e Makswellit! Sot e nesër...

Kim Mehmeti: Opozita i “dogji” mandatet, “Rilindja” është duke e “djegur” Shqipërinë

Shkruan Kim Mehmeti Nuk janë të pakuptimta, përbuzëse dhe çmendurake vetëm thëniet e Kryeministrit të Shqipërisë se vendi...