E mërkurë, Gusht 21, 2019
Ballina Etiketimet Inter

Etiketim: Inter

Napoli i vendos ultimatum Icardit, futet në “valle” edhe Monaco

Interi është drejt finalizimit të operacionit për të sjellë në Milano edhe Alexis Sanchez, duke bërë që hapësirat për Mauro Icardin të jenë thuajse...

VIDEO/ Inter i falet Politanos, arrin të mposhtë Valencian në Mestalla

Inter dhe Valencia zhvilluan një miqësore në Mestalla. Të dyja skuadra bënë një paraqitje dinjtoze, duke dhuruar shumë emocione gjatë takimit. Interi e nisi mirë...

Lukaku i “vjedh” 9-n Icardit dhe i thur elozhe Contes: Më...

Interi heq fanellën me numrin 9 nga Mauro Icardi dhe ia dorëzon atë të porsaardhurit Romelu Lukaku. Një vendim i marrë zyrtarisht nga klubi...

E donte me çdo kusht, ja takimi i parë mes Contes...

Romelu Lukaku ishte dëshira më e madhe e Antonio Contes gjatë kësaj vere në merkaton e Interit. Strategu italian ua bëri të qartë drejtuesve...

Interi i Contes merr formë, ky është super formacioni për sezonin...

Antonio Conte kur mori drejtimin e Interit në fillim të kësaj vere premtoi se do të ndërtonte një skuadër fituese. Drejtuesit i kanë besuar...

Moratti: Conte ka ADN-n e gabuar, Icardi më i mirë se...

"Conte është i mirë, është e dukshme që është i zoti". Massimo Moratti është entuziast për trajnerin e ri të Interit teksa e shpjegon...

Interi edhe më pranë Lukakut, ja oferta e fundit që mund...

Tratativa mes Interit dhe Manchester United për Romelu Lukakun ka hyrë në një fazë të nxehtë, që mund të sjellë edhe konkretizimin e këtij...

Inter dhe Manchester United në konkurrencë për Ivan Rakitic

Ivan Rakitic është vendosur në merkato nga klubi katalanas dhe do të shqyrtojnë ofertat që do të vijnë në drejtim të mesfushorit. Sipas asaj që...

United i bën “zbor” Interit në miqësore, Greenwood është i papërmbajtshëm...

Manchester United i ka dhënë një leksion të vërtetë futbolli Interit në miqësoren e “International Champions Cup”. Sfida e luajtur në Singapor u mbyll...

Conte tërbohet me drejtuesit e Interit: Prisja që të ishim më...

Trajneri i Interit, Antonio Conte ka folur në konferencë për shtyp para turneut të Azisë, teksa nuk e ka fshehur faktin që nuk është...

EDITORIAL

Pushtuesit e Rilindjes rrethojnë Shkodrën dhe presin financimet, si dikur turqit me Rozafën

-Sjellja e qeverisë me shkodranët mund të krahasohet vetëm me atë të një pushtuesi. Fillimisht e rrethuan...

FORUM

Krizë qeveritare në Itali

Nga DW/ Kryeministri i Italisë, Giuseppe Conti tha se ka ndër mend të largohet nga posti, pas krizës...

Qeveri mblidh b*thën…

Nga Agim Xhafka - Pse qeveria kërkon taksa nga bizneset e plazheve? Pse ngelën tatimorët shezlong më shezlong dhe...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com