E dielë, Dhjetor 8, 2019
Ballina Etiketimet Integrimi

Etiketim: integrimi

Nishani: Integrimi është projekti strategjik i Shqipërisë

  Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Bujar Nishani priti sot Ministrin e Jashtëm Italian, , i cili ndodhet në Tiranë në kuadrin e takimit të...

EDITORIAL

Priten arrestime nga prokuroria për ndërtimet VRASËSE

-Kryeprokurori i Republikës Olsian Çela deklaroi në Durrës se hetimet po vazhdojnë në mënyrë intensive për abuzuesit...

FORUM

Artut Zheji: Bajatllëk, mjerim dhe një Gjithollog për Kryeministër!

Nga Artur Zheji I di të gjitha, Ay! Kur dhe ku ndërtohet në mënyrë pastërmetore. Di të puthë...

‘Turp i njerëzimit’/ Washington Post: Çfarë tha Rama për Trump

Gazeta e njohur amerikane, Washington Post, ka risjellë në kujtesën e amerikanëve gjërat negative që janë thënë...