E premte, Korrik 19, 2019
Ballina Etiketimet Instagrami

Etiketim: Instagrami

Në këtë qytet mund të merrni me qira “të dashur Instagrami”,...

Instagrami është rrjeti më i madh për publikimin e fotografive, prandaj vajzat bëjnë gjithcka për një imazh të mirë. Sidomos gjatë pushimeve realizojnë fotografi me...

“Shkallët për në Parajsë”, idea gjeniale për të gjithë adhuruesit e...

Koreja e Jugut është e njohur për kafenetë e shumta, por një prej tyre po merr shumë popullaritet kohët e fundit, për shkak të...

Trendi i ri i Instagramit, tashmë mund të keni vetulla në...

Në Instagram po qarkullon së fundmi një trend i ri i vetullave në formë hëne. E para që doli me një vetull në formën e...

Instagram drejt heqjes se “like-ve”. Arsyeja

Instagrami, pjesë e Facebook Inc, po konsideron heqjen e numrit të “pëlqimeve” nëpër postime, një veprim ky që pasqyron përpjekjet e kompanive të mediave...

Opsioni i ri i Instagramit, po çmend ndjekësit

Shpesh herë rrjete sociale ndryshojnë opsione që herë priten mirë nga përdoruesit e herë jo. Instagrami është padyshim një nga rrjetet sociale më të përdorura...

Tashmë Instagram ju mundëson të blini atë ç’ka shihni

Instagram ka sjellë një ndryshim të ri për shumë përdorues në mbarë botën që janë të fiksuar pas Shoppingut. Tashmë aplikacioni që ka në qendër...

Në Romë mund të marrësh “me qira një të dashur Instagrami”

Je single dhe kërkon një të dashur që të të bëjë fotot teksa po shijon pushimet jashtë vendit? Tani ekziston mundësia të marrësh me qira...

Si të gjeni fotot më të pëlqyera në Instagramin tuaj gjatë...

Keni postuar shumë foto gjatë këtij viti në profilin tuaj në Instagram dhe nuk dini se cila prej tyre ka qenë më e pëlqyera,...

Nuk është Facebooku apo Instagrami, ju prezantojmë me aplikacionin më të...

Edhe për 2018-ën aplikacionet më të përdoruara janë ato të rrjeteve sociale dhe që përdoren për të shkëmbyer mesazhe, të cilat janë falas. Të përqëndruar...

Instagrami, a po lindin online rrjetet e reja të prostitucionit?

Nga: Entela Resuli Viktimat e trafikimit i gjen kudo në vendin tonë. Madje, shpesh janë këto viktima të cilat bien në prangat e policisë, në shumë...

EDITORIAL

Miratohet nga kryeministri Rama “RRUGA E FLORIRIT”, 258 milionë euro për 17 km!

Seanca e fundit e Parlamentit ka shërbyer për të mbyllur qokat e fundit të qeverisë për këtë...

FORUM

Ka disa zgjidhje për krizën…

Nga Kastriot Islami Kriza politike, kushtetuese, sociale, është thelluar në ekstrem. Në horizont po duket një krizë e thellë...

Artan Fuga: Profesorët e degraduar

Nga Artan Fuga - "Ta gëzojnë" profesorët dhe profesorët e asociuar ligjin që Kuvendi i sotëm jolegjitim aprovoi...