E dielë, Qershor 16, 2019
Ballina Etiketimet Instagram

Etiketim: instagram

Shqiptari që ”fluturon” në Instagram! Eddy kërcen i lirë (VIDEO)

Rrjetet sociale nuk kanë më funksionin e ''vjetër'', sot janë një vend pune i mirëfilltë. Me miliona njerëz kanë arritur të krijojnë një imazh...

Instagrami rikthen rendin kronologjik të postimeve

Përdoruesit e Instagramit nuk e mirëpritën ndryshimin që bëri ky rrjet social përpara disa kohësh, duke hequr rendin kronologjik të postimeve në favor të...

Dua Lipa arrin në shifrën e tetë milionë ndjekësve në Instagram

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, ka arritur në shifrën e tetë milionë ndjekësve në rrjetin social Instagram. Lajmin e ka ndarë me fansat e saj vetë...

Nis shkëputja masive nga rrjetet sociale, Facebook, Twitter, Instagram…

Sipas një raporti të ri, platforma të tilla si Facebook, Twitter, Instagram, e madje edhe aplikacione si Tinder, po shohin përdorues që shkëputen prej...

Çfarë ndodhi? Elvana Gjata fshin nga “Instagram”-i…

Më datë 3 shkurt, këngëtarja Elvana Gjata festoi ditëlindjen si dhe organizoi koncertin e saj me 100 të ftuarit e përzgjedhur nga arti, politika...

Si të shtoni numrin e ndjekësve në Instagram pa ndihmën e...

Instagram është bërë një ndër mënyrat më të preferuara të njerëzve për të fituar të ardhura. Por nuk është e thjeshtë të kesh numër të...

Sa më shumë like në Instagram? Ja kur duhet t’i postoni...

Të gjithëve na ka ndodhur që në disa foto marrim shumë like në Instagram, e në disa të tjera “dështojmë” plotësisht. Por mos u...

Harta globale e rrjeteve sociale, çfarë dominon në Shqipëri

Facebook po konfirmohet sërish si rrjeti social më i përhapur në botë, sipas të dhënave të përditësuara deri në fund të janarit 2018. Kjo...

Risia e re e Instagramit, kujdes nuk duhet të bëni më...

Risi të reja për përdoruesit e shumtë të rrjeteve sociale. Veçanërisht përdoruesit e Instagram duhet të kenë kujdes tani kur bëjnë screenshot. Instagram ka menduar...

10 VIP-at më të ndjekur në Instagram

Instagrami është kthyer në rrjetin social të preferuar të personazheve publike dhe jo vetëm, duke lënë pas kështu Facebook dhe Twitter. Këngëtarë, aktorë, futbollistë...

EDITORIAL

Deputeti Maliqi zbardh prapaskenat: Balla i bleu si bagëti deputetët e opozitës

Deputeti Lefter Maliqi në një status të fortë në Facebook ka treguar të gjitha prapaskenat e turpshme...

FORUM

Turma dhe diktatori i merituar

Nga Curzio Malaparte, për fundin e Mussolinit (Fragment) Ç’rëndësi kishte për mua në kishte gabuar, në kishte kryer...

Atdheu të vret për dy gisht arë e për dy gisht fytyrë

Atdheu që s’më pret Nga Helena Halilaj, pedagoge Sot ditët e Shqipërisë janë të vështira për tu shkruar me...