E dielë, Korrik 21, 2019
Ballina Etiketimet Instagram

Etiketim: instagram

Majk bën rrëfimin prekës: Kam folur me Zotin..

Pasditen e një dite më parë, këngëtari i njohur i grupit “Babastars” Majk, ka bërë një rrëfim prekës. Majk ka publikuar në profilin e tij...

Përdoruesit në panik! Ndalon së funksionuari Instagram

Instagram, një prej aplikacioneve më të përdorura në botë ka ndaluar së funksionuari. Sipas DownDetector, problemet kanë nisur rreth orës 16:09 dhe kanë prekur Europën,...

Instagram mban një listë të detajuar të gjithçkaje që mendon se...

Instagram përpilon një listë të temave që mendon se jeni të interesuar brenda vetë app Instagram. Ju mund ta kontrolloni listën për veten me vetëm...

Praktikat më të mira për rritjen e shitjeve në Instagram

Instagram është padyshim një nga mënyrat më të shpejta për të arritur një numër të madh të përdoruesve të veçantë dhe për t’i njohur...

Instagram sjell ndryshimin që kemi pritur të gjithë

Të gjitha videot më të gjata se 60 sekonda, prej një viti tashmë, postohen kryesisht në IGTV. Videot në IGTV, si rregull, duhet të jenë...

Instagram, miliona të dhëna llogarish përfundojnë online pa mbrojtje

Një bazë të dhënash masive, që përmbante informacione të llogarive të miliona influencuesve, personash të famshëm dhe markash të njohura në Instagram, është gjetur...

Për disa “pëlqime” më shumë në Instagram, modelja i thyen hundën...

Një influencuese në Instagram është detyruar të kërkojë falje publike pasi një video e saj ka shkaktuar zemërim mes përdoruesve në rrjet. Julia Słońska, e...

Parisi bie nga “froni”, ky është qyteti ku bëhen më shumë...

Me arkitekturën e tij madhështore, artin dhe kuzhinën e klasit botëror,Parisi është një parajsë e Instagram-istat. Por, si duket kryeqyteti i Francës ka rënë nga...

Instagrami nuk do të jetë më KURRË si më parë

Ndryshime të tjera priten në Instagram dhe këtë herë e kemi fjalën për ndryshime me të vërtetë drastike. Platforma ka në plan të heqë...

CIA për herë të parë hap faqe në Instagram

CIA (Agjencia Qendore e Inteligjencës) ka hapur për herë të parë faqe ne Instagram. “Agjencia Qendore e Inteligjencës Ne jemi linja e parë e mbrojtjes së...

EDITORIAL

Meta: Nuk ka pabesi dhe presion që e thyen burrin e shtetit, Ramush Haradinaj

Presidenti Ilir Meta e cilëson presion dhe pabesi thirrjen e Ramush Haradinaj nga Gjykata Speciale në Hagë. Në...

FORUM

“Vendi në një regjim anarkie, që prej 2017”

Nga Bujar Nishani Të nderuar miq, që prej vitit 2015 e në vijim kemi qenë çdo ditë të...

Ramushi

Herën e kaluar, Ramush Haradinaj dha dorëheqje nga posti i Kryeministrit, pasi Gjykata e Hagës e kishte...