E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Etiketimet Instagram

Etiketim: instagram

“Po ti si pronare ku ishe”: Sara Hoxha i kthehet ndjekësit...

Mbrëmjen e djeshme Lori Hoxha postoi një foto ku shprehej mirënjohëse ndaj stafit të Top Channel që kanë qëndruar në krye të Top Channel...

Ledri Vula hap dyert e shtëpisë për banorët e prekur nga...

Nëpërmjet një postimi në Instagram, Ledri Vula ka njoftuar se ofron ndihmë për banorët e prekur nga tërmetet. Reperi dhe familja e tij kanë hapur...

Instagram heq mbi 1 mln postime që përmbajnë…

Rrjeti social Instagram ka hequr 1.6 milionë foto dhe video që përmbajnë ankth, vetëvrasje dhe postime të dëmshme që shkaktojnë tek individët gjendje depresive....

Instagram merr vendimin drastik që i frikësoheshim të gjithë

Javën që vjen, Instagram do të ndërmarrë veprimin që i frikësoheshim të gjithë! Like-t në foto do të zhduken! Ato do të jenë të dukshme...

Si ta gjesh kush të adhuron fshehtas në Instagram

I keni vënë re ata 2-3 njerëz që pëlqejnë çdo foto të Instagram-it tuaj dhe shohin mundësisht çdo Story që postoni? Pastaj, mendoheni prap...

Facebook ndryshon logo, bëhet si Instagrami

Facebook ka prezantuar logon e re të tij që përfaqëson kompaninë e Silicon Valley, e ndryshme nga ajo e rrjetit social. Lëvizja synon të...

Instagram ndalon imazhet e vetë- dëmtimit

Instagram ka zgjeruar një ban në pamjet grafike të vetë-dëmtimit grafik për të përfshirë një gamë më të gjerë të përmbajtjes që përshkruan vetëvrasjen,...

Instagram-i do të heqë filtrat që promovojnë kirurgjinë plastike

Drejtuesit e rrjetit social Instagram kanë bërë të ditur se do të hiqen të gjithë filtrat që promovojnë kirurgjinë plastike, për shkak të shqetësimeve...

Nuk e ndoqi në Instagram, Jenifer Aniston i ‘bën namin’ ish-bashkëshortit

Justin Theroux u kap mat gjatë një interviste për “ETonline” kur u pyet në lidhje me ish-bashkëshorten e tij. Aktori 48-vjeçar ishte ndër të parët...

Instagram dëshrion të ju ndihmoj të zgjedhni kë të mos ndiqni...

Nëse jeni një përdorues i pasionuar në Instagram, shanset janë që të mund të përfundoni duke ndjekur qindra, në mos mijëra, njerëz. Përfundimisht, ju filloni...

EDITORIAL

Sërish kërcënim për gazetarët: Dorëzoni pasaportat e shërbimit ose ua sekuestrojmë!

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme u ka bërë thirrje të gjitha mediave dhe gazetarëve, që...

FORUM

‘Turp i njerëzimit’/ Washington Post: Çfarë tha Rama për Trump

Gazeta e njohur amerikane, Washington Post, ka risjellë në kujtesën e amerikanëve gjërat negative që janë thënë...

Libri që lexohet në ditë të pazakonta. Edhe tërmeti është një piramidë e përmbysur

Nga Agron Gjekmarkaj - “Shoqëria Piramidale” e Artan Fuges, libri i duhur pas Termetit “piramidal” ! Pas fatkeqësisë...