E mërkurë, Nentor 20, 2019
Ballina Etiketimet Infeksionet nga Rotavirusi

Etiketim: Infeksionet nga Rotavirusi

Infeksionet nga Rotavirusi, trajnim informues në Vlorë

Shërbimi i Epidemiologjisë pranë Njësisë Vendore të Kujdesit Shëndetësor Vlorë, ka zhvilluar sot trajnimin informues në lidhje me infeksionet nga Rotavirusi, vaksinat dhe imunizimi...

EDITORIAL

Kriza zgjidhet vetëm me zgjedhje urgjente, të parakohshme

Tashmë nuk mban më “ujë pilafi”, në Shqipëri kriza po shkon drejt rrënimit të ekonomisë, demokracisë dhe...

FORUM

Luan Rama: Kosova brenda Serbisë, një postim provokativ dhe fyes i Kryeministrit të Shqipërisë!

Nga Luan Rama* - Nuk është një lapsus. Nuk është as ndonjë gabim prej pakujdesisë, publikimi në faqen...

Reformë e denjë për gishtin e Boschart

Nga Ylli Manjani - Shihni me vemendje se për çfarë reforme zgjedhore po zihen. Halli më i madh...