Ballina Etiketimet Industria italiane

Etiketim: Industria italiane

Bie industria italiane – Ngadalësohet ndjeshëm gjatë muajit prill

Industria italiane është ngadalësuar edhe më tej gjatë muajit Prill, tregojnë të dhënat e publikuara së fundmi nga Instituti Italian i Statistikave. Kështu, në...

EDITORIAL

Shkodra dje u dhunua, por akoma nuk është dorëzuar!

Kryeministri e ka ndarë mendjen për t’i poshtëruar shkodranët, duke përdorur policinë dhe shantazhin. Rilindja do nxjerrë...

FORUM

“Thesi” i Edi Ramës nxjerr vetëm kriminelë, trafikantë, oligarkë…

Nga Kastriot Islami Edi Rama sa herë fut dorën në ‘thes’ nxjerr; i) kriminel a trafikant; ii) të...

Mihali i Qeparoit

Nga Auron Tare Mihali i Qeparoit (pjesa e dyte) Tani qe gjakrat u qetesuan pas incidentit te Porto Palermos...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com