E premte, Dhjetor 6, 2019
Ballina Etiketimet Industria italiane

Etiketim: Industria italiane

Bie industria italiane – Ngadalësohet ndjeshëm gjatë muajit prill

Industria italiane është ngadalësuar edhe më tej gjatë muajit Prill, tregojnë të dhënat e publikuara së fundmi nga Instituti Italian i Statistikave. Kështu, në...

EDITORIAL

Qeveria, me sytë nga xhepat e Europës

Presidentja e re e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen, njoftoi se Komisioni ka akorduar një fond...

FORUM

“Edi Rama qesh në situatë tragjike”, Gjekmarkaj: Kryeministër joserioz, propagandë edhe në gjendje të tmerrshme

Analisti politik dhe profesori Agron Gjekmarkaj i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” tha se...

Artur Zheji: Diktatura doli në sipërfaqe pas tërmetit

Nga Artur Zheji - Është e kotë ti vijmë anash dhe të themi stërhollime. Diktatura ishte e nëndheshme...