E dielë, Korrik 21, 2019
Ballina Etiketimet Incidenti

Etiketim: incidenti

Incidenti gjatë festës, Jurgen Klopp i bën të gjithë me zemër

Liverpooli fitoi finalen e Champions League duke mundur 2-0 Tottenhamin dhe duke ngritur lart trofeun prestigjoz. Pas ndeshjes, festa ka qenë madhështore, ndërsa parada me...

Konflikti për shtëpinë, familjet Llapaj dhe Dervishi: Pronën e kemi blerë...

Një ditë pas përplasjeve me policinë për të mbrojtur pronën e tyre, familjet Dervishi e Llapaj sqarojnë të gjithë dokumentat që disponojnë për banesën...

Incidenti në Tiranë, shkëputet ashensori, një i lënduar

Një incident ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë, ku ashensori i një pallati është shkëputur. Për pasojë ka mbetur e lënduar një vajzë...

Incidenti, Kryeministri i Austrisë pritet në Shkup me flamurin e Letonisë

Protokolli qeveritar në Shkup ka shkaktuar një skandal gjatë pritjes zyrtare të kryeministrit austriak, Sebastian Kurz në Maqedoni. Në vend të flamurit austriak, Kurz...

Incidenti me Spanjën, Estonia: S’ka ushtrime të NATO-s derisa të mos...

Ministri estonez i Mbrojtjes urdhëroi ndërprerjen e të gjitha ushtrimeve ushtarake ajrore të NATO-s në territorin e shtetit deri në përfundimin e hetimit të...

Incidenti në Krushevë, pesë persona merren në pyetje

Policia ka filluar me identifikimin e personave të dyshuar për thirrje anti-shqiptare ditë më parë në Krushevë. Burime nga ministria e Brendshme konfirmojnë se...

Incidenti me gazetaren, Vokshi: Rama shantazhon kur s’ble dot

Në një reagim për incidentin e djeshëm të kreut të qeverisë me gazetaren Meta, deputetja e PD-së, Albana Vokshi, shkruan se Rama shantazhon kur...

Incidenti në “Varrezat e Dëshmorëve”, Ruçi: Akt i shëmtuar!

Kryeparlamentari Gramoz Ruçi ka reaguar edhe në lidhje me incidentin që ndodhi ditën e “5 majit” në varrezat e dëshmorëve, ku një grup veteranësh...

Incidenti – Amsterdam, një makinë godet fuqishëm këmbësorët në stacionin e...

Një incident i madh ka ndodhur në stacionin qendror të trenit në Amsterdam të Holandës, pasi një makinë u fut me shpejtësi midis këmbësorëve. Pesë...

Incidenti me Berishën, Basha: Rama e solli atë grua për të...

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar për incidentin e ndodhur ditën e sotme në çadrën e protestës të opozitës, ku gjatë kohës...

EDITORIAL

Meta: Nuk ka pabesi dhe presion që e thyen burrin e shtetit, Ramush Haradinaj

Presidenti Ilir Meta e cilëson presion dhe pabesi thirrjen e Ramush Haradinaj nga Gjykata Speciale në Hagë. Në...

FORUM

“Vendi në një regjim anarkie, që prej 2017”

Nga Bujar Nishani Të nderuar miq, që prej vitit 2015 e në vijim kemi qenë çdo ditë të...

Ramushi

Herën e kaluar, Ramush Haradinaj dha dorëheqje nga posti i Kryeministrit, pasi Gjykata e Hagës e kishte...