E dielë, Shtator 22, 2019
Ballina Etiketimet Incidenti në “Rrugën e Kombit

Etiketim: Incidenti në “Rrugën e Kombit

Incidenti në “Rrugën e Kombit”, reagon kompania: Ja pse mori flakë...

Një autobus i linjës Tiranë - Prishtinë shpërtheu në flakë këtë pasdite në Rrugën e Kombit. Ngjarja ndodhi rreth orës 19:00, ndërsa pasagjerët kanë dalë...

EDITORIAL

SHBA dhe Britania: Pse nuk u dënua Tahiri?!

Ç’paska qenë ky Sajmir Tahiri si një “magazinë” me videopërgjime sa i ka futur frikën krejt mazhorancës,...

FORUM

Shpërthen rrjeti: President bëj dekret të pushojnë tërmetet!

Rilindasit e moren me te tallur paralajmerimin e Presidentit per nje termet te mundshem ne Shqiperi. E...

Përballë tërmetit – solidariteti qytetar, mantenutat e pushtetit dhe qeveria që nuk është!

Nga Luan Rama* Tirana, Durrësi e rrethinat e tyre u lëkundën prej një tërmeti, që sipas sizmologëve, ishte...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com