E premte, Shtator 20, 2019
Ballina Etiketimet Incident

Etiketim: incident

Rusia raporton për një incident me aeroplanët e NATO-s

Ministria e Mbrojtjes së Rusisë pretendon se e ka detyruar të largohet një aeroplan F-18 të NATO-s, mbi ujërat ndërkombëtare, pasi iu afrua një...

Incident diplomatik mes Serbisë dhe Kosovës në Tiranë

Incident diplomatik mes Serbisë dhe Kosovës në Tiranë. Ndërsa pritej të zhvillohej konferenca për “Klimën në Ballkanin Perëndimor” në ambientet e Hotel Tiranës, një...

Rusia rihap hetimet për incidentin misterioz në Shtegun Djatllov

Nga Marco Margaritoff Incidenti i Shtegut Djatllov, shkaktoi vdekjen misterioze të 9 eskursionistëve të rinj, që u gjetën të pajetë në një situatë të rrëmujshme,...

Video/ Incidente pas derbit të Madridit, agresori godet 2 herë tifozin...

Fitorja 3-1 në derbin e Madridit nuk ka kaluar pa polemika në kryeqytetin spanjoll. Të ndikuar edhe nga vendimet disi kontradiktore të gjyqtarëve, tifozë të...

Sherr mes femrave te “Pazari i Ri” në Tiranë, 42-vjeçarja ‘grushton’...

Një incident është shënuar dje te ‘Pazari i Ri’ në kryeqytet, me protagoniste dy femra. Një 42-vjeçare ka dhunuar një grua tjetër. Burime zyrtare nga...

VIDEO/Incident gjatë fjalës së Berishës

Protesta e PD-së, e cila ka hyrë në ditën e sajë të 13-të, nuk ka kaluar pa incidente. E tillë raportohet të ketë qenë dhe...

VIDEO/Kur vajzat bëjnë skandal në transmetim direkt

Transmetimet direkte në televizione kanë jo pak risk për gazetaret. Problemi më i madh nuk është vetëm raportimi i saktë, por edhe shmangia e...

EDITORIAL

Analisti shpërthen “bombën”: Jo vetëm djegie e Parlamentit, por dhe vrasje për trazira me 8 qershor

Gazetari i njohur investigativ Artan Hoxha ka dhënë detaje të tjera lidhur me dokumentin e SHISH, ku...

FORUM

Matthew Palmer, shkrimtari në Departamentin e Shtetit

Kush është Matthew Palmer, i ngakuari i posaçëm amerikan për Ballkanin? Nga ai pritet ndihmë në zgjidhjen...

Nëntë kushtet e Gjermanisë për negociatat, Shqipëria nuk i përmbush as vitin tjetër

Nga Artan Fuga Nëntë kushtet që DW shprehet se Gjermania i ka vendosur Shqipërisë që ky shtet të japi...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com