E mërkurë, Tetor 23, 2019
Ballina Etiketimet Ina zhupa

Etiketim: ina zhupa

PD: Qeveria nuk e deshi kurrë Rrugën e Kombit

Zëdhënësja e PD, Ina Zhupa në një postim në rrjetet sociale i ka adresuar një mesazh zv.kryeministrit Erjon Braçe, sa i përket projektit të...

Përgjimet e ”Bild”, zëdhënësja e PD: Në 2016-ën bëmë kallëzim penal...

Arben Keshi, drejtor në Ministrinë e Brendshme, ishte personazhi kryesor në përgjimet e publikuara sot nga gazeta ''Bild''. Ai është regjistruar teksa bisedon me...

Zëdhënësja e PD bëhet nënë, sjell në jetë Matiasin

Data 20 maj ishte një datë shumë e rëndësishme për zëdhënësen e Partisë Demokratike Ina Zhupa, bëhet nënë për herë të parë. Në jetë erdhi...

Sot finalja e Eurovision/ Zëdhënësja e PD: Votoni! Të mbështesim sa...

Dhe pak orë na ndajnë nga finalja e madhe e Festivalit Evropian të Këngës. Pjesë e 26 shteteve të cilat garojnë këtë vit për vendin...

“Zonja 5 milionë euro”, Ina Zhupa replikon me Spiropalin

Zëdhënësja e PD Ina Zhupa ka replikuar me Elisa Spiropalin, menjëherë pasi kjo e fundit dha një intervistë për televizionin “News 24”. Spiropali në...

Ina Zhupa: Biblioteka e re në kulla, do veprohet si me...

Ndërtimi i Bibliotekës Kombëtare në zonën e Gardës së Republikës shihet prej  Partisë Demokratike si një taktikë për t’i hapur rrugë ndërtimeve shumëkatëshe.  Në...

Gjiknuri koordinator i reformës zgjedhore, reagon PD: Duhet të ishte në...

Zëdhënësja e Partisë Demokratike, Ina Zhupa shprehet se me zgjedhjen e Damian Gjiknurit si sekretar dhe koordinator i reformës zgjedhore, Edi Rama synon të...

Skandali/ PD: 640 milionë lekë Safet Gjicit, me një tender pa...

Zëdhënësja e PD-së Ina Zhupa ka publikuar sot një denoncim të fortë, ku thotë se firma e Safet Gjicit ka marrë pa garë tenderin...

PD: Blerja e votave u faktua, qeveria tërësisht ilegjitime

Partia Demokratike ka reaguar me anë të zëdhënëses, Ina Zhupa, për investigimet e kryera nga mediat e huaja, të cilat kanë treguar format dhe...

Zëdhënësja e PD-së në pritje të ëmbël, zbulohet shtatzënia

Ina Zhupa është në pritje të ëmbël. Burime për BallkanWeb kanë bërë me dijë se zëdhënësja e partisë demokratike është në pritje të fëmijës...

EDITORIAL

Zv. Ndihmës Sekretari amerikan, Jorgan Andrews: SPAK dhe BKH do kapin “peshqit e mëdhenjë”

Zv. Ndihmës Sekretari amerikan për Çështje të Narkotikëve dhe Ligjzbatimit Jorgan Andrews, thotë se përkushtimi i Shteteve...

FORUM

Zef Mazi: Negociatat, fajet tona dhe dredhitë evropiane

Nga Zef Mazi Mos-hapja e negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut ka shkaktuar mjaft debate në BE...

Zv.ambasadori i SHBA: Shoqëria civile është gjaku i një demokracie të gjallë

Nga Daniel Koski* Jam i kënaqur të shoh kaq shumë njerëz sot që kanë rrokur shpirtin e vullnetarizmit,...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com