Ballina Etiketimet I’m A Mess

Etiketim: I’m A Mess

“I’m A Mess” arrin 100 mln dëgjime në Spotify

Bebe Rexha arrit sukses të jashtëzakonshëm me "I'm A Mess". Kënga ka mbi 100 milionë dëgjime në Spotify. Duke u bërë në këtë mënyrë...

Bebe Rexha publikon videoklipin e “I’m a mess”: Jam në luftë...

Bebe Rexha ka publikuar mbrëmjen e djeshme videoklipin e këngës “I’m a mess”, që ka rezultuar një sukses i madh në tregun muzikor amerikan....

EDITORIAL

Presidenti Meta denoncoi planin mafioz të mazhorancës për zaptimin e Kushtetueses

Presidenti Ilir Meta në një konferencë për mediat ka sqaruar sot procedurën ligjore që ka ndjekur për...

FORUM

Me këtë që po shohin shqiptarët kush është ai i marrë, që i vendos emrin Arta vajzës së tij!

Nga Dritan Kaba Këtu me emrin Arta, ia paska marrë dhe dinjitetin edhe mendjen Zoti dhe ia paska...

Zyrtari i SHBA: Korrupsioni në Shqipëri është gjithandej dhe fshihet në vendet më pak të dyshimta

Nga Dan Koski (Fjala e të Ngarkuarit me Punë në Ambasadën e SHBA në Tiranë, në Ceremoninë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com