E dielë, Korrik 21, 2019
Ballina Etiketimet Ilir Meta

Etiketim: Ilir Meta

Manjani: Ka mbetur Kushtetuta në duart e grupit të strukturuar elektoral...

Pas votimit Pro në parlament për ngritjen e Komisionit Hetimor për shkarkimin e presidentit të Republikës Ilir Meta, vjen reagimi i ish ministrit të...

Meta para protestës: Ju lutem sa më pak zhurmë, KQZ po...

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka reaguar me një status në “Facebook” pak minuta para nisjes së protestës së opozitës dhe një orë pasi...

“Gafat” e EURALIUS, të gjitha në favor të Edi Ramës

Nga Boldnews.al Presidenti Ilir Meta lëshoi javën e kaluar një seri kritikash të forta për misionin e Bashkimit Europian, EURALIUS V, i cili, në kuadër...

ARGUMENTAT/ Meta: Pse nuk qëndon paralelizmi mes Kolegjit Zgjedhor Amerikan dhe...

Presidenti i Republikës, Ilir Meta sqaroi sot edhe njëherë të gjithë situatën ligjore aktuale post 30 qershor. Meta sqaroi se data e vetme e...

Presidenti Meta del me qëndrim pas 30 qershorit: Të shmanget konfliktualiteti,...

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka publikuar qëndrimin e tij të plotë për situatën ligjore pas zgjedhjeve të 30 qershorit dhe zgjidhjen e krizës...

Presidenti Meta shijon detin dhe jep mesazhin e radhës

Kjo e dielë e ka gjetur presidentin e Republikës Ilir Meta duke notuar në det. Nëse një javë më parë kreu i shtetit do të...

Presidenti Meta shpërndan komentin epik për shumimin e votave nga PS

Presidenti i vendit, Ilir Meta ka gjetur një mënyrë krejt origjinale pë tu uruar shqiptarëve një të diel relaksuese dhe çlodhëse. Meta ka shpërndarë...

FOTOLAJM/Presidenti Meta, i relaksuar në Prizren

Pas vizitës në Tropojë ku u takua me Kryetarin e Komisionit të Politikës së Jashtme të Kongresin Amerikan, Eliot Engel, Presidenti Meta ndodhet në...

Një grafik për qëndrimin prej atdhetari të Presidentit Meta

Qëndrimi historik dhe prej atdhetari që ka marrë Presidenti Ilir Meta për të mbrojtur Kushtetutën, është ilustruar më së miri me një grafik që...

Maliqi-Ramës: Mos kthe në bazë Metën, do jesh më keq se...

Deputeti i opozitës në parlament Lefter Maliqi është kthyer sërish edhe sot pas në kohë, ndërsa ka postuar një video të 2005, kur Ilir...

EDITORIAL

Meta: Nuk ka pabesi dhe presion që e thyen burrin e shtetit, Ramush Haradinaj

Presidenti Ilir Meta e cilëson presion dhe pabesi thirrjen e Ramush Haradinaj nga Gjykata Speciale në Hagë. Në...

FORUM

“Vendi në një regjim anarkie, që prej 2017”

Nga Bujar Nishani Të nderuar miq, që prej vitit 2015 e në vijim kemi qenë çdo ditë të...

Ramushi

Herën e kaluar, Ramush Haradinaj dha dorëheqje nga posti i Kryeministrit, pasi Gjykata e Hagës e kishte...