E martë, Qershor 18, 2019
Ballina Etiketimet Ilir Meta

Etiketim: Ilir Meta

Ilir Meta: Maksim Kona do t’i japë drejtim të ri Bashkisë...

Lëvizja Socialiste për Integrim organizoi një takim me banorë të Kavajës, ku të pranishëm ishin edhe kandidati i LSI-së për Kryetar të Bashkisë Kavajë,...

FOTO-VIDEO/ Meta me daulle në Kukës. Luan Rama me fjalën e...

Lëvizja Socialiste për Integrim zhvilloi sot një takim me anëtarë dhe simpatizantë të kësaj force politike në qytetin e Kukësit. Veç mesazhe të forta politike,...

FOTOLAJM/ Meta ndjek finalen e “Champions League” me të rinjtë e...

Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta ka zgjedhur që mbrëmjen e sotme ta kalojë me të rinjtë dhe të rejat e LSI-së duke parë finalen...

Ilir Meta, Bashës: Nga “Çadra e lirisë” shkove te ajo e...

Ish-kreu i LSI shpërthen ndaj Bashës dhe PD-së: E nisën tek çadra e lirisë dhe e mbyllën tek Çadra e oligarkisë Presidenti i zgjedhur, ish-kreu i...

Gënjeshtrat e “luftës” PD-PS

Sot këshilltari mediatik i Ramës, pi pareshtur kafe me këshilltarin mediatik të Lulit dhe ka dritë lumturie në sytë e tyre. Sot vetë Rama...

VIDEO/ Ilir Meta tregon çfarë do bëjnë Rama e Basha më...

Në takimin e zhvilluar sot në Kamëz, Ilir Meta u ktheu një përgjigje akuzave që PS dhe PD po bëjnë sot të dyja kundër...

Ilir Meta, për Ramën dhe Bashën: Më 26 qershor do t’i...

 Ish-kreu i LSI-së Ilir Meta ishte sot në takimin elektoral të zhvilluar me anëtarë  dhe simpatizantë të kësaj force politike në Kamëz. Në fjalën...

Ilir Meta takon Kryetarin e Bashkisë së Vienës: Bashkëpunim mes dy...

 Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta priti sot Kryetarin e Bashkisë së Vienës,  Michael Häupl, të cilit i uroi mirëseardhjen në këtë vizitë të parë...

Homazhet për deputetin. Ilir Meta: I dashur vëlla, i paharruar Gjovalin!

Në Lezhë u zhvilluan sot homazhet për nder të deputetit Gjovalin Kadeli, i cili i nda nga jeta pak ditë më parë si pasojë...

Meta takime në Tiranë, kërkon përmbysje cilësore të parlamentit: LSI forcë...

Lëvizja Socialiste për Integrim organizoi një takim me banorë të Shkozës në Njësinë administrative nr. 1 në Tiranë. Të pranishëm në këtë takim ishin...

EDITORIAL

Zyrtare nga KE: Negociatat me Shqipërinë nuk hapen

Këshilli i Komisionit Europian vendosi sot të mos hapë negociatat me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut. Vendimi u...

FORUM

Adi Krasta: Nuk e mendoja kurrë se PS do prodhonte liderë hajdutë, injorantë, delitantë…

Adi Krasta, drejtuesi i emisionit “A Show” në News 24, gati e ka shastisur deputetin socialist Bashkin...

Prokuroria, në ditën e saj më të zezë në historinë e saj post komuniste

Nga Ylli Manjani - Askush nga mediat tona nuk pati as qejf e as bythë të botonte ato...