Ballina Etiketimet Ilir babaramo

Etiketim: ilir babaramo

Babaramo: Rama tha një gjë të frikshme në Itali

Emisioni “Të paekspozuarit” i gazetarit Ylli Rakipi në News24, ka në fokus sonte vizitën e kryeministrit Edi Rama në Itali dhe shfaqjen e tij...

Xhaja nuk e ka parë “Les Invalides”, ose Rama që nuk...

Nga Ilir Babaramo Edi Rama sot kishte takimin e rradhës gju më gju me popullin. Si cdo ditë, të gjitha tv informative e transmetuan live...

Kur eurodeputetët njihnin si të lira dhe me standarde zgjedhjet e...

Nga Ilir Babaramo - Natën e 26 majit 1996, rreth gjysëm ore, bashkë me disa kolegë të tjerë, i kalova në zyrën elektorale të kandidatit...

Rama nuk shpëton, diga është çarë

Nga Ilir Babaramo - Një mizë në pjatën e supës në mencën e studentëve të Prishtinës shërbeu si detonator për revoltën e vitit 1981. Ato...

Qeveria të shpallë ditë zie kombëtare

Nga Ilir Babaramo Kombi shqiptar në të dyja anët e Drinit ështe në zi. Eshte ndarë nga jeta një amerikan i madh, ndoshta më i madhi...

Babaramo ironizon kandidaturën e Ridvan Bodes

Në një shkrim të tij Ilir Babaramo, një nga analistët e paktë që kanë mbetur në tregun mediatik i pavarur, shkruan sot në lidhje...

Tirana të mbështesë Prishtinën : Të ulë traun për produktet serbe

Nga Ilir Babaramo - Më në fund qeveria Haradinaj ndërmori hapin që një qeveri e Kosovës duhet të kishte bërë të paktën dhjetë vjet më...

Negociatat e Brukselit, Merkel e paralajmëroi incidentin e Bularatit

Nga Ilir Babaramo - Prej gati tre dekadash , Athina në mënyrë perfide është përpjekur ta kthejë procesin e shpërbërjes së Jugosllavisë në rishikim të...

Diçka e pështirë në shkallët e stadiumeve shqiptare

...Nëse ka një gjë që na bën superiorë në debatin politik me Greqinë është se ne nuk kemi një Parti Agimi i Artë Nga Ilir...

”Rama ka ngritur një strukturë elektorale gati kriminale”

Nga: Ilir Babaramo Parlamenti si atlasi i Lombrozos Dhimitër Anagnosti është pa dyshim kineasti më i madh shqiptar. Mes dhjetëra episodeve të filmave të tij, që kanë...

EDITORIAL

(VIDEO) Si u terrorizuan turistët spanjollë nga pronari i lokalit, Mihal Kokëdhima, në Himarë

Incidenti i ndodhur në Himarë ku pronari i një restoranti me emrin Mihal Kokëdhima dhunoi turistët e...

FORUM

Gjekmarkaj: Katolikët shkodranë të padisin Edi Ramën për dëmtim të imazhit

Analisti Agron Gjekmarkaj është i bindur se mbështetja për Partinë Socialiste në Shkodër është akoma edhe me...

Kullat dhe koncesionet, marrëzia e madhështisë!

Shqipëria, një nga shtetet me bukuri të pafund natyrore e ujore në raport me sipërfaqen e saj...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com