E premte, Shtator 20, 2019
Ballina Etiketimet Ilda Bejleri

Etiketim: Ilda Bejleri

Ilda Bejleri tregon arsyen e largimit nga Supersporti: Shakohoxha si brigadier,...

Largimi i moderatores Ilda Bejleri nga Supersport, pasi u përfol për një përplasje me gazetarin Dritan Shakohoxha, ka qenë padyshim ndër lajmet më të...

U largua pas sherrit me Shakohoxhën, kush do ta zëvendësojë Ilda...

Pas 11 vitesh, prezantuesja Ilda Bejleri nuk do të jetë më pjesë e Digitalb, që pas sherrit me komentatorin Dritan Shakohoxha. Mirëpo, që kur lajmi...

Zbulohen prapaskenat e sherrit të Ilda Bejlerit me Shakohoxhën, ja pse...

Pas 11 vitesh karrierë si gazetare dhe moderatore e emisioneve sportive në “Digitalb”, pak ditë më parë, plasi lajmi se Ilda Bejleri u largua...

FOTO/ Pas pozave që “ndezën rrjetin”, Ilda Bejleri tregon më në...

Këto ditë, moderatorja e njohur e sportit, Ilda Bejleri, e dogji rrjetin me pozat super seksi nga pushimet.   View this post on Instagram   Winners focus on...

Ilda Bejleri reagon ndaj Shakohoxhës: Në punë s’të marrin komentatorët

Komentatori i njohur sportiv, Dritan Shakohoxha, i cili është njëkohësisht edhe drejtor i “Supersportit”, ka folur për herë të parë në lidhje me largimin...

Konfirmohet largimi i Ilda Bejlerit nga “Supersport”, feston për projektin e...

Zërat për largimin e Ilda Bejlerit nga “Supersport” paskan qenë të vërteta. Mediat shkruanin se ajo ka pasur një mosmarrëveshje me Dritan Shakohoxhën dhe...

Ilda Bejleri publikon foton ku tregon fantazinë e saj më thellë

lda Bejleri është një prej gazetareve më të përfolura sportive në vendin tonë. Shpesh herë ajo vihet në qendër të vëmendjes për shkak të fotove...

Video hot, Ilda Bejleri: Babi s’më foli tre ditë

E mbani mend spotin e nxehtë të Ilda Bejlerit për “Digitalb” fill pas premierës se filmit “50 Shades Darker”? Moderatorja e sportit jo vetëm...

Ilda Bejleri zbulon projektin e këtij viti, do të jetë sipërmarrëse

Ilda Bejleri është një nga moderatoret e ekranit të ‘Digitalb’, e cila për vite më radhë ka drejtuar emisione të ndryshme sportive. Së fundmi ajo...

Ilda Bejleri publikon foton ku shfaqet me rrobat e lagura

Ilda Bejleri është një prej gazetareve sportive më të njohura në vendin tonë. Ajo është bërë jo pak herë kryefjala e mediave rozë për shkak...

EDITORIAL

Analisti shpërthen “bombën”: Jo vetëm djegie e Parlamentit, por dhe vrasje për trazira me 8 qershor

Gazetari i njohur investigativ Artan Hoxha ka dhënë detaje të tjera lidhur me dokumentin e SHISH, ku...

FORUM

Matthew Palmer, shkrimtari në Departamentin e Shtetit

Kush është Matthew Palmer, i ngakuari i posaçëm amerikan për Ballkanin? Nga ai pritet ndihmë në zgjidhjen...

Nëntë kushtet e Gjermanisë për negociatat, Shqipëria nuk i përmbush as vitin tjetër

Nga Artan Fuga Nëntë kushtet që DW shprehet se Gjermania i ka vendosur Shqipërisë që ky shtet të japi...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com