Ballina Etiketimet Icardi

Etiketim: icardi

Lamtumirë Inter, Icardi në La Liga

Kapiteni i Interit, Mauro Icardi, mund të largohet nga ekipi zikaltër në fund të sezonit. Real Madridi vazhdon të jetë në kërkim të një sulmuesi...

Icardi e turpëroi Bonuccin, ja çfarë i ka bërë kapitenit të...

Mauro Icardi tani ka bilanc prej 10 golash në 10 takime kundër Leonardo Bonuccit. Mauro Icardi realizoi het-trik në fitoren e Interit ndaj Milanit me...

Strakosha dhe Icardi mes ‘yjeve’ të Italisë, pjesë e formacionit të...

Një pritje përballë Dibalës nuk ndodh shpesh, aq më tepër kur argjentinasi njihet si “i pagabueshmi” nga pika e bardhë e penalltisë. Mirëpo, Thomas...

Balotelli: Icardi një bomber i vërtetë, ndoshta Milan zgjohet dhe e...

Mauro Icardi ishte heroi i zikaltërve mbrëmë në derbin e Madoninës pasi realizoi tregolësh në fitoren 3-2 të zikaltërve kundër Milanit. Në përfundim të...

Statistikat dhe rekordet e vendosura nga Icardi pas ndeshjes kundër Milanit...

Interi fitoi ndaj Milanit me rezultat 3-2 në Serinë A. Më i vlerësuari për këtë ishte Mauro Icardi me het-trikun e tij në Derby...

Icardi zbulon të ardhmen e Perisiç

Mauro Icardi ishte heroi i padiskutueshëm në fitoren 3-0 kundër Firentinës, në ndeshjen e parë të sezonit në Serie A. Ai është shprehur se disa...

VIDEO/ Icardi rikthehet me gol

Interi po luan miqësoren e fundit kundër Real Betis, para se të fillojnë ndeshjet zyrtare dhe po udhëheq me rezultatin 1-0. Goli është shënuar nga...

Felipe Melo sulmon Icardin

Ish-mesfushori i Interit, Felipe Melo mendon se zikaltrit kanë gabuar që e kanë emëruar kapiten të skuadrës Mauro Icardin për shkak të mungesë së...

Icardi: Mund ta arrijmë vendin e tretë

Mauro Icardi ka deklaruar se Interi mund ta arrijë vendin e tretë në klasifikimin e Serisë A, vend që do i siguronte pjesëmarrjen në...

EDITORIAL

Moria e zyrtarëve dhe ish-deputetëve të PS dënuar nga “Dekriminalizimi”

Rreth 4 vite më parë Kuvendi i Shqipërisë miratoi ligjin e njohur si ligji i “dekriminalizimit” që...

FORUM

Analiza e “Bloomberg”: Nuk ka datë për Shqipërinë, BE e lodhur me lindjen

Shpresat e Ballkanit për fillimin e negociatave të pranimit me Bashkimin Evropian janë “në fije të perit”...

Ylli Manjani: Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador!

Nga Ylli Manjani - Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador! Këtë fyerje nuk ta kishim borxh. As ndonjë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com