E mërkurë, Nentor 20, 2019
Ballina Etiketimet Icardi

Etiketim: icardi

Wanda: Icardi është zikaltër në zemër. Qau për Interin, por kur...

Bashkëshortja e Mauro Icardi-t, Wanda Nara, në një intervistë për “Gazzeta della Sport”, ka rrëfyer një detaj interesant për burrin e saj që ka...

Wanda Nara “kërcënon” Interin: Icardi kërkohet nga 3 klubet kryesore të...

Mauro Icardi realizoi 1 nga 3 golat në ndeshjen ‘finale’ kundër Lazio-s që i dha mundësinë zikaltërve të kualifikohen në “Champions” pas 6 vitesh....

Sampaoli publikon listën zyrtare të Botërorit, Icardi e shikon Argjentinën nga...

Jorge Sampaoli, trajneri i Argjentinës, ka publikuar listën përfundimtare me 23 futbollistët të cilët do t’i marrë me vete në Rusi për Botërorin. Ashtu...

I la jashtë kombëtares, pendohet Samapoli. Në Itali për të takuar...

Jorge Sampaoli, trajneri i Argjentinës, befasoi jo pak kur la jashtë skuadrës Mauro Icardi-n dhe Paolo Dybala-n në dy ndeshjet e fundit që ‘albiçelestët’...

Modelja britanike ”provokon” Icardin

Pasioni për Interin i modeles britanike, April Summers është tashmë i njohur publikisht dhe në mbarë botën. 29-vjeçarja ndjek shpesh në stadium zikaltrit, teksa...

Wanda Nara e Icardi, dashuri në gjuhë… origjinale

Një dolli shumë e nxehtë e çiftit dhe shumë video me puthje e ledhatime. Mauro Icardi e Wanda Nara e kanë festuar ardhjen e...

Icardi: Vizita mjekësore te Real Madrid? Budallallëqe. Jam internist prej Adriano-s...

“Vizitat e mia tek Real Madrid? Budallallëqe”. Mauro Icardi i përgjigjet kështu pyetjes së gazetarëve të “Gazzetta dello Sport”, ku më tej vazhdon: “E...

Tifozët e Real Madridit të gjithë njëzëri: E duam Icardin!

Gazeta e njohur spanjolle Marca ka bërë një sondazh ku ka pyetur tifozët e Real Madridit se cilin lojtarë do ta donin në klub. Ajo...

E kërkon Real Madrid, Inter “blindon” Icardi-n. Klauzolë 200 mln euro

Dita ditës falë dygolshave në çdo ndeshje po përflitet për skuadrën e radhës së Mauro Icardit sulmuesit të Interit që po shënon me ritme...

Chelsea ofron më shumë seç ka klauzolën Icardi

Kampioni aktual i Anglisë, Chelsea është duke bërë gati të bëjë një transferim të bujshëm për stinorin e ri. Antonio Conte po dëshiron t’i...

EDITORIAL

Kriza zgjidhet vetëm me zgjedhje urgjente, të parakohshme

Tashmë nuk mban më “ujë pilafi”, në Shqipëri kriza po shkon drejt rrënimit të ekonomisë, demokracisë dhe...

FORUM

Luan Rama: Kosova brenda Serbisë, një postim provokativ dhe fyes i Kryeministrit të Shqipërisë!

Nga Luan Rama* - Nuk është një lapsus. Nuk është as ndonjë gabim prej pakujdesisë, publikimi në faqen...

Reformë e denjë për gishtin e Boschart

Nga Ylli Manjani - Shihni me vemendje se për çfarë reforme zgjedhore po zihen. Halli më i madh...